logo

 

اکسیژن طراحی سایت Msina

ما اکسیژن طراحی سایت هستیم! و برای گسترش وردپرس بین ایرانیان، از سال 1392، فعالیت خود را به‌طور تفـکر تـحول گـرا و زیبـایی مـحور آغاز نمودیم و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه برای توسعه وب در سطح دنیا تلاش میکنیم.

تبدیل لینک خارجی به لینک داخلی با افزونه WP No External Links

یکی از مهترین المنت ها برای سئو سایت لینک های خارجی و داخلی یک سایت می باشد. اکسیژن طراحی سایت Msina در این مورد بیشتر توضیح خواهد داد.این افزونه برای کاربران عزیزی که به فروش انواع مختلف تبلیغات برروی وبسایت خود مشغول هستند، و به تعداد لینک های خروجی که موتورهای جستجو آن ها را پیدا می کنند اهمیت می دهند، طراحی شده است. هم اکنون شما قادرید که تمام لینک های خارجی را به داخلی تبدیل کنید! چه در نوشته هایتان، چه در برگه نویسندگان، چه در قسمت نظرات و …! این افزونه به هیچ عنوان چیزی را در وبسایت شما تغییر نمی دهد بلکه فقط به فرایند خروجی سازی می پردازد. خانه اصلی این افزونه در سایت رسمی وردپرس این لینک می باشد.

WP No External Links Msina.ir

افزونه WP No External Links می تواند در سئو سایت شما تاثیر بسزایی بگزارد به طوری که با نصب و فعال سازی این افزونه از لینک بالای سایت تمامی لینک های خارجی سایت شما را به لینک های داخلی خود سایت شما تبدیل میکند. به عنوان مثال :  لینک خارجی اینگونه نمایش داده میشود  https://www.msina.ir/goto/http://www.dominname.ir .

با استفاده از این افزونه WP No External Links رتبه سایت شما در گوگل حفظ خواهد شد و از نظر گوگل مطالب سایت شما با عدم کاهش رتبه مواجه خواهد شد ، لذا کسانی که تبلیغات زیادی در سایتشان وجود دارد توصیه می شود از این افزونه استفاده کنند. با تشکر گروه طراحی وب Msina.

[button animation=”fadeInUp” link_url=”https://www.msina.ir/wp-content/uploads/2015/02/wp-noexternallinks.Msina_.ir_.zip” title=”دانلود افزونه” scroll=”true or false, to scroll to any section in current page” target=”_blank or _self” lightbox=”true or false, to open video links in lightbox, link in link_url” color=”change the text color of your button by adding hexcodes, #000000″ background=”change background color for button with hex codes, #ffd600″]  [button animation=”fadeInUp” link_url=”https://wordpress.org/plugins/wp-noexternallinks/” title=”صفحه افزونه” scroll=”true or false, to scroll to any section in current page” target=”_blank or _self” lightbox=”true or false, to open video links in lightbox, link in link_url” color=”change the text color of your button by adding hexcodes, #000000″ background=”change background color for button with hex codes, #ffd600″]

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.