ارومیه، پاساژ فیلیپس
044-32234187
09120162336
ارومیه، پاساژ فیلیپس
جستجو

هوشمندترین روش برای بهینه سازی تصاویر وردپرس

هوشمندترین روش برای بهینه سازی تصاویر وردپرس

سلام به تمام وب مستران عزیز وردپرسی کل دنیا! امروز اکسیژن طراحی سایت با شما است با افزونه قدرتمند بهینه سازی تصاویر در وردپرس! در یک سایتی با تصاویر زیاد سرعت بارگزاری خیلی مهم می باشد با توجه به این که کاربران زیادی هم داشته باشد سرعت لود شدن ( بارگزاری شدن ) تصاویر خیلی اهمیت زیادی دارد ، اگر تصاویر با کیفیت بالا و از طرف دیگر سرعت اینترنت پایین باشد برای کاربر سایت کسل کننده خواهد شد که تصاویر در مدت زمان بیشتری برای بارگزاری عمل خواهد کرد.

افزونه های زیادی در بابت بهینه سازی تصاویر سایت وردپرس می باشد که به زودی تمام این افزونه ها را در سایت قرار خواهیم داد. بهینه سازی تصاویر نه تنها برای سرعت بارگزاری سایت مهم می باشد بلکه در سئو سایت شما با روش های نوین بهینه سازی از جمله : انتخاب نام مناسب برای تصاویر ، اندازه ی درست و استاندارد تصاویر ، کاهش حجم فایل تصاویر ، افزودن خاصیت alt و title به تصاویر این موارد ها وجود دارد.

 

ewww-image-optimizer Msina.ir

 

افزونه EWWW Image Optimizer

این افزونه قدرتمند با پشتیبانی از تمام فرمت های تصاویر و کارایی بهتر توانسته کاربرهای زیادی را به خود جلب کند. این افزونه کارش حرف نداره! (: بله! همین طور هستش! با قدرت بالا تصاویر را بهینه کرده و در وردپرس ذخیره میکند. با کیفیت بالا تصاویر شما را بهینه میکند.

 

ویژگی های مهم این افزونه EWWW Image Optimizer:

1.سرعت بالا در بک آپ گیری ( پشتیبان گیری )
2.سرعت بالای لود شدن صفحات وب ( بارگزاری بالا )
3.استفاده از کمترین پهنای باند
4.سرعت بالای افزونه و راحتی در نصب
5.بهترین کارایی برای تصاویر PNG و…

 

شما عزیزان و کاربران اکسیژن طراحی سایت Msina می توانید این افزونه را از لینک بالا یا در این لینک دریافت کرده و نصب کنید و در مراحل نصب و فعال سازی و کارکرد افزونه هرگونه مشکل داشتید در قسمت نظرات سایت بازگو کنید تا به شما پاسخ داده شود با تشکر گروه طراحی سایت Msina.

 

دانلود افزونه

صفحه افزونه

————-

نوشته های مرتبط
3 دیدگاه
ali

سلام
این خودش اتومات تصاویر رو کم حجم میکنه؟
یعنی تصویرو آپلود کنم خودش کم حجم میکنه؟
تصاویری که قبلا اپلود شدن چه طور؟

تنظیماتش یکم پیچیدست نیازی به تغیر دادنشون هست؟

با سلام تصاویری که بعد از نصب این افزونه آپلود خواهی کرد بهینه خواهد شد در ضمن در قسمت تنظمات نیز می توانید نوع فایل ها و چه میزان حجم بهینه را تغییر دهید و کل تصاویر نیز با افزونه های دیگر می توان انجام داد که سلسله مراتب خودش را باید طی کند یکم سخته! موفق باشید

REza

khali ali bod mer30 msina

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.