logo

اکسیژن گروه طراحی Msina

اکسیژن گروه طراحی Msina از سال 1392، فعالیت خود را آغاز نموده و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس جهت انتشار مطالب آموزشی و گسترش مدیریت محتوا وردپرس بین ایرانیان و جهانیان، برآورده کردن نیازهای طراحی و توسعه وب در سطح بین المللی و ارائه محصولات ویژه جهت اجرا و توسعه وب قدم بر می دارد.

ستاره دار کردن مطالب خود در گوگل با افزونه Google Rich Snippets

با سلام و عرض ادب خدمت وب مسترهای عزیز ایرانی و کاربران سایت اکسیژن طراحی سایت Msina امروز با شما هستیم با معرفی افزونه Google Rich Snippets. با استفاده از این افزونه شما می توانید مطالب خود را در گوگل ستاره دار کنید! بله ستاره دار کردن مطالب خود در جستجو سایت گوگل.شاید گاهی وقت ها در گوگل یک مطلبی را جستجو میکنید و مشاهده میکنید در نتایج گوگل برخی لینک ها دارای ستاره میباشند . این افزونه را می توانید از لینک بالا از سایت Msina دانلود و نصب و فعال سازی کنید این افزونه رایگان و فارسی سازی شده می باشد.

 Google Rich Snippets Msina.ir

و اما نحوه کار با این افزونه Google Rich Snippets

با این افزونه شما عزیزان میتوانید در موقع پست دادن ( با نصب و فعال سازی افزونه قسمتی در پایین ایجاد پست نشان داده می شود ) می توانید تعداد ستاره مطالب خود را تعیین کرده و نام نویسنده و با دادن اطلاعات مختصر در مورد پست مطلب سایت خود را ستاره دار کنید به همین راحتی به همین خوشمزگی!

تصویری از محیط افزونه Google Rich Snippets که در پایین ایجاد پست می باشد:

Google Rich Snippets

شما عزیزان هر گونه سوالی در مورد این افزونه Google Rich Snippets داشتید در قسمت دیدگاه درج کنید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود با تشکر گروه طراحی سایت Msina. این افزونه را از این لینک یا از لینک بالای سایت دریافت نمایید.

[button animation=”fadeInUp” link_url=”https://www.msina.ir/wp-content/uploads/2015/02/Google-Rich-Snippets-Msina.ir_.zip” title=”دانلود افزونه” scroll=”true or false, to scroll to any section in current page” target=”_blank or _self” lightbox=”true or false, to open video links in lightbox, link in link_url” color=”change the text color of your button by adding hexcodes, #000000″ background=”change background color for button with hex codes, #ffd600″]  [button animation=”fadeInUp” link_url=”https://wordpress.org/plugins/tags/google-rich-snippets” title=”صفحه افزونه” scroll=”true or false, to scroll to any section in current page” target=”_blank or _self” lightbox=”true or false, to open video links in lightbox, link in link_url” color=”change the text color of your button by adding hexcodes, #000000″ background=”change background color for button with hex codes, #ffd600″]

4 دیدگاه
 • Smith
  پاسخ
  ارسال شده در۲:۵۸ ب.ظ,اسفند ۱۱, ۱۳۹۶

  This is best plugin, Thanks Msina

 • نام (ضروری)شارژک
  پاسخ
  ارسال شده در۸:۰۵ ب.ظ,دی ۲۱, ۱۳۹۵

  عالی

 • دانلود آهنگ جدید
  پاسخ
  ارسال شده در۱:۳۲ ب.ظ,دی ۷, ۱۳۹۵

  مطالب در گوگل بعد از چند روز ستاره دار میشه؟

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.