logo

 

اکسیژن طراحی سایت Msina

ما اکسیژن طراحی سایت هستیم! و برای گسترش وردپرس بین ایرانیان، از سال 1392، فعالیت خود را به‌طور تفـکر تـحول گـرا و زیبـایی مـحور آغاز نمودیم و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه برای توسعه وب در سطح دنیا تلاش میکنیم.

تغییر پیوند یکتا در وردپرس بدون خطا با Change Permalink Helper

تغییر پیوند یکتا در وردپرس بدون خطا با Change Permalink Helper

با سلام خدمت کاربران همیشگی گروه اکسیژن طراحی Msina با شما هستیم با سری دیگر آموزش های سایت ، در این آموزش به بررسی خطایی که موقع تغییر پیوند یکتا در وردپرس رخ میدهد پرداخته شده است.جلوگیری از خطا پس از تغییر پیوند یکتا در وردپرس با افزونه ای به نام Change Permalink Helper امکان پذیر است. در ادامه به بررسی و نحوه کار با این افزونه اشاره شده است ، با ما ( گروه اکسیژن طراحی Msina ) همراه باشید(:

پیوندهای یکتا در مدیریت وردپرس یک قابلیت مهمی می باشند . مدیریت سایت با استفاده از پیوندهای یکتا می تواند به تعیین ساختار URL و آدرس دهی به مطالب و صفحات سایت وردپرس خود اقدام نماید . اگر این پیوندهای یکتا به درستی مورد استفاده قرار گیرند ، می توانند تاثیر مثبتی را بر روی سئو سایت داشته باشد .

پیوند های یکتا یکی از قابلیت های شگفت انگیز وردپرس می باشد که مدیر وب سایت میتواند با صرف وقت کمتر از ۱ دقیقه URL کلیه محتوا از جمله مقاله و برگه ها را تغییر دهد که این عمل در سئو مناسب می باشد ولی بعضی مواقع با تغییر پیوند یکتا در وردپرس مشکلاتی از جمله ارور ۴۰۴ رخ میدهد که این امر باعث سردرگمی کاربر شده و در نتیجه کاربر با یک کلیک سایت شما را برای همیشه از ذهن خود پاک میکند.

آموزش تغییر پیوند یکتا در وردپرس با Change Permalink Helper

این افزونه کاربردی وردپرس در مخزن وردپرس در دسته بندی افزونه کاربردی وردپرس به ثبت رسیده است و تا کنون بیش از ۳۲۰۰ دانلود و نصب و فعال سازی در جهان داشته است و در واقع جزو افزونه های برتر وردپرس می باشد و عملیات تغییر پیوند یکتا در وردپرس را انجام می دهد.

کار با این افزونه بسیار راحت است! نیازی به تنظیمات خاص و گیج کننده ای ندارد ، این افزونه Change Permalink Helper کاربردی وردپرس به دست Frank Bültge طراحی و برنامه نویسی شده است و از آخرین بروزرسانی این افزونه کاربردی وردپرس حدود ۱۱ ماه نیز می گذرد.از ویژگی های این افزونه کاربردی وردپرس این است که شما فرایند تنظیم خاصی را پیش نمی گیرید و با نصب و فعال سازی این افزونه کاربردی وردپرس، تمامی ‌URL هایی که با مشکل رو به رو شده اند رفع می شوند.

آموزش کار با افزونه Change Permalink Helper

ابتدا آخرین نسخه این افزونه Change Permalink Helper کاربردی وردپرس را از انتهای همین مقاله آموزشی Msina دانلود و سپس در وردپرس سایت خود نصب کنید. بعد از نصب و فعال سازی این افزونه کاربردیوردپرس کافیست به قسمت تنظیمات و از زیر منو های موجود روی گزینه پیوند های یکتا کلیک کنید.

اکنون وارد این بخش شدید به راحتی میتوانید پیوند مورد نظر را انتخاب کنید و تمامی پرونده تنظیمات این افزونه کاربردی وردپرس بسته میشود.

نکته مهم :  وب مستران عزیز قبل از تغییر URL ، یک نسخه پشتیبان از محتوای سایت خود بگیرید.

با کمک این افزونه شما می توانید تغییر پیوند یکتا در وردپرس را بدون هیچ مشکلی عملی کنید. به همین راحتی! 

[vc_btn title=”صفحه افزونه” color=”primary” i_align=”right” i_icon_fontawesome=”fa fa-home” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwordpress.org%2Fplugins%2Fchange-permalink-helper||target:%20_blank|”][vc_btn title=”دانلود افزونه” color=”primary” i_align=”right” i_icon_fontawesome=”fa fa-arrow-down” add_icon=”true” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.msina.ir%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F04%2Fchange-permalink-helper-Msina.zip||target:%20_blank|”][vc_separator]
[vc_btn title=”پرسش و پاسخ” color=”primary” i_align=”right” i_icon_fontawesome=”fa fa-tags” add_icon=”true” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.msina.ir%2Fask||target:%20_blank|”]

هرگونه سوالي يا مشکلي مرتبط با اين مطلب داريد ، بپرسيد!

[vc_separator][vc_btn title=”کانال تلگرام ما” color=”primary” i_align=”right” i_icon_fontawesome=”fa fa-location-arrow” add_icon=”true” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.msina.ir%2Ftelegram||target:%20_blank|”]
[vc_separator]

تلگرامي هستيد؟! پس زود باشيد! مطالب سايت را در کانال تلگرام Msina دنبال کنيد!

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.