logo

 

اکسیژن طراحی سایت Msina

ما اکسیژن طراحی سایت هستیم! و برای گسترش وردپرس بین ایرانیان، از سال 1392، فعالیت خود را به‌طور تفـکر تـحول گـرا و زیبـایی مـحور آغاز نمودیم و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه برای توسعه وب در سطح دنیا تلاش میکنیم.

 

درباره ما

درباره اکسیژن طراحی سایت Msina بیشتر بدانید!

اکسیژن طراحی سایت Msina

ما اکسیژن طراحی سایت هستیم!

مسئولیت مجازی

ما اعضای اکسیژن طراحی سایت Msina، همواره تلاش می‌کنیم با فعالیت‌هایی منحصر به فرد اما مؤثر در حوزه‌هایی مانند آموزش، توانمندسازی طراحان، فعالیت‌های داوطلبانه و حفاظت از امنیت وب گامی برداشته و نسبت به وب مستران و کاربران خود ادای دین کنیم.

متخصص و متعهد

اکسیژن طراحی سایت Msina با بهره‌گیری از برنامه نویسان و طراحان متخصص و کارآزموده خود توانسته است ساختار و پایه طراحی های منحصربه‌فردی در همه زمینه‌ها به صورت کارا، ایمن و انعطاف‌پذیر طراحی و تولید نماید که هم‌اکنون در حال توسعه و گسترش است.

کار اتحاد و همبستگی گروهی

بدون شک رشد و تعالی هرگروهی در پرتو همبستگی کار و مشارکت عمومی افراد آن گروه میسر می گردد. ایجاد همبستگی کار را ناشی از عواملی چون احساسات مشترک است که اکسیژن طراحی سایت Msina با تیم مجرب تمامی مسئولیت های خود احترام قائل است.

ما به کجا می رویم؟!

ما اکسیژن طراحی سایت هستیم! و برای گسترش وردپرس بین ایرانیان، از سال ۱۳۹۲، فعالیت خود را به‌طور تفـکر تـحول گـرا و زیبـایی مـحور آغاز نمودیم و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه برای توسعه وب در سطح دنیا تلاش میکنیم.

طراحی و توسعه وب 0
محصولات مجازی 0
برنامه و دوره های آموزشی 0

برخی از مشتریان بزرگ و همیشگی ما!