logo

 

اکسیژن طراحی سایت Msina

اِم‌سینا برای گسترش وردپرس بین ایرانیان، از سال 1392 فعالیت خود را به‌طور تفـکر تـحول گـرا و زیبـایی مـحور آغاز نموده است و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس، برنامه‌های آموزشی و محصولات ویژه برای توسعه‌دهندگان وب در سطح دنیا تلاش میکند. با اِم‌سینا طراحی سایت و وردپرس را تخصصی یاد بگیرید.

آرشیو

پرسش و پاسخ سوالات وردپرس – ام‌سینا

پرسش و پاسخ سوالات وردپرس و راهنمایی مشکلات تخصصی – ام‌سینا در خدمت وب مستران عزیز وردپرسی می‌باشد. همیشه سوالاتی از طریق فرم تماس با ما ٬ نظرات ٬ تماس های تلفنی٬ صفحه اینستاگرام و خلاصه از هر طریقی که فکرش رو کنید برای ما ارسال میشه و علی رغم میل باطنی! قادر به پاسخگویی به این سوالات نیستیم. چون حجم سوالات کمی زیاد هست و از طرفی دیگه قصد داریم بهترین پشتیبانی را به خریداران محصولات سایت ارائه کنیم.

در نتیجه برای اینکه دوستان وردپرسی از این بابت از ما ناراحت نباشند تصمیم گرفته شده که پرسش و پاسخ اِم‌سینا رو راه اندازی کنیم که توی این بخش سوالات شما رو جمع آوری کنیم و توی یک پاسخ متنی جهت پاسخ سوالات شما عزیزان رو در پرسش و پاسخ اِم‌سینا وردپرس منتشر کنیم. با این روش نه سوالی بی پاسخ خواهد ماند و نه وقت زیادی از ما برای پاسخگویی به سوالات گرفته می‌شود.

 

چطور سوال خودم را مطرح کنم؟

 

وب مستران عزیز برای مطرح کردن سوال خود می‌توانید از قسمت زیر بخش پرسش و پاسخ اِم‌سینا سوال خود را درج کنید، در اسرع وقت به سوال شما توسط کارشناسان اِ»‌سینا پاسخ داده خواهد شد. برای انتشار سوال خود روی درخواست پرسش و پاسخ کلیک نمایید.

فیلتر:همهبازحل شدهبسته شدهبدون پاسخ
بازMajid Alvandi پرسیده شد 4 هفته پیش • 
5 بازدید0 پاسخ0 رای
حل شدهNeda Hatami پرسیده شد 3 ماه پیش • 
30 بازدید1 پاسخ1 رای
بازMajid Yousefi Zadegani پرسیده شد 3 ماه پیش
22 بازدید0 پاسخ0 رای
حل شدهNeda Asghari پرسیده شد 3 ماه پیش • 
28 بازدید1 پاسخ0 رای
پاسخ داده شدهMajid Yousefi Zadegani پرسیده شد 12 ماه پیش • 
77 بازدید2 پاسخ0 رای
حل شدهAli Sadeghi پرسیده شد 3 ماه پیش • 
31 بازدید1 پاسخ0 رای
پاسخ داده شدهAli Najafnia پرسیده شد 2 سال پیش
92 بازدید1 پاسخ0 رای
پاسخ داده شدهPirouzi پرسیده شد 2 سال پیش • 
105 بازدید1 پاسخ1 رای
حل شدهalimhost735 پرسیده شد 2 سال پیش
114 بازدید1 پاسخ1 رای
حل شدهmohammadaliasgarnejad پرسیده شد 2 سال پیش • 
149 بازدید1 پاسخ0 رای