ارومیه، پاساژ فیلیپس
044-32234187
09120162336
ارومیه، پاساژ فیلیپس
جستجو

انتقال ابزارک های سایت به یک سایت وردپرسی دیگر

انتقال ابزارک های سایت به یک سایت وردپرسی دیگر

ابزارک در وردپرس یکی از اولویت های مهم در دکراسیون سایت می باشد به طوری که گاهی نیاز داریم که سایتی شبیه سایتی که الان داریم بسازیم.مثلا میخواهیم افزونه ای رو تست کنیم ترجیح میدیم روی سایت اصلی نباشه بخاطر همین یه سایت نمونه می سازیم شبیه سابت خودمون.

یا ممکنه درحار طراحی سایت باشیم و بخواهیم دمویی که داریم رو در اختیار مشتری قرار بدیم و سایر کارها.شاید به نظر شما این کار دشواری باشه امااینطور نیست فقط کافیه که پنج دقیقه با اکسیژن طراحی سایت Msina هماره باشید تا ما چگونگی انجام این کار رو برای شما با افزونه Widget Importer & Exporter به طور کامل توضیح بدیم! قبلا آموزش درون ریزی وردپرس را توضیح داده بودیم برای مشاهده آموزش درون ریزی وردپرس روی لینک کلیک نمایید.

 

Widget-Importer-&-Exporter-Msina-Design

 

افزونه Widget Importer & Exporter

این پلاگبن خیلی راحت و شیک، سبک چینش و محتوای موجود در ابزارک های یک سایت رو برمیداره و با استفاده از ابزارک های سایت مقصد همین چینش و محتوا رو در سایت مقصد ایجاد میکنه و میتونه خیلی راحت باشه! با ما همراه باشید!

 

نکته مهم در Widget Importer & Exporter:

 

پیش از انتقال ابزراک ها بایستی به این موارد توجه لازم را داشته باشید:

  • باید درون هر دو سایتی که قراره انتقال ابزارک ها بین آنها رخ بده قالب یکسانی فعال باشه.
  • اگر افزونه ای در سایت مبدا وجود داره که داریم از ابزارکش استفاده می کنیم در سایت مقصد هم اون افزونه رو فعال داشته باشیم
  • اگر از افزونه ای استفاده می کنیم که ستون اضافه می کنه به سایتمون باید اون ستون رو در سایت مقصد هم داشته باشیم.

 

نحوه انتقال ابزارک ها بین دو سایت:

اول از همه باید پنل وردپس سایت مبدا به قسمت افزونه ها>افزودن بریم و افزونه Widget Importer & Exporter رو بارگزاری و فعال میکنیم. حالا در بخش ابزارها ابزار انتقال ابزارک ها اضافه شده است.

 

Widget Importer & Exporter

 

با کلیک روی Widget Importer & Exporter صفحه ی ساده ای ظاهر میشه که تنها دو دکمه داره.روی دکمه Export widgets کلیک میکنیم.با این کار یک فایل با پسوند wie دانلود میشه. به همین سادگی بعد!

 

Widget Importer & Exporter 1

 

بله کار ما در سایت اولیه به اتمام رسید.حالا در سایت دوم همون  سایت مقصد هم افزونه Widget Importer & Exporter رو نصب میکنیم و به قسمت ابزار ها > Widget Importer & Exporter میریم.این بار هم همان صفحه ساده میاد.حالا روی choose file کلیک میکنیم،فایلی که دانلود کرده بودیم اپلود و روی Import Widgets کلیک میکنیم. ( اکسیژن طراحی سایت Msina )

 

Widget Importer & Exporter 3

همینطور که مشاهده میکنید در پایان یک صفحه میاد که اسم ستون های ما رو داره.زیر هر ستون هم اسم ابزارک های درون ریزی شده و جلوی هر ابزارک نوشته که از قبل این ابزارک موجود بوده یا اینکه به تازگی درونریزی شده! یه نکته دیگه: اگر در سایت مقصد از ابزارک هایی استفاده می کنیم با درون ریزی هیچ اتفاقی برای این ابزارها رخ نمیده و فقط ابزارک های جدید هم به ستون ها اضافه می شوند. اکسیژن طراحی سایت Msina را در تمام شبکه های اجتماعی دنبال کنید (:!

 

دانلود افزونه

صفحه افزونه

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.