ارومیه، پاساژ فیلیپس
044-32234187
09120162336
ارومیه، پاساژ فیلیپس
جستجو

ارسال ایمیل درصورت پاسخ دهی به دیدگاه شما

ارسال ایمیل درصورت پاسخ دهی به دیدگاه شما

گاهی اوقات برای آگاه شدن از پاسخ نظراتی که در سایت میدهیم الزامی میباشد !! و گاهی اوقات نیز این ارسال ایمیل برای کاربر باعث زجرآور میشود از این رو افزونه Send email only on Reply to My Comment فقط پاسخ دیدگاه کاربر را ارسال میکند.

اگر شما هم از کاربران پروپاقرص اکسیژن طراحی سایت Msina باشید متوجه خواهید شد هنگام ارسال دیدگاه برای شما ایمیل زده میشود در صورتی که  شما راضی باشید! یعنی گزینه ارسال ایمیل که منو از ارسال دیدگاه های این پست باخبر کن را زده باشید , اما امروز یک افزونه خیلی باحال گذاشتیم که با تیک زدن کاربر دیگر برای هر کامنت به او ایمیل زده نمیشود و فقط هنگامی  میل زده میشود که کامنت خود اون شخص پاسخ داده شود کار با این افزونه بسیار ساده است.

پس از دانلود نصب و فعالسازی این افزونه یک تیک پایین فرم نظرات شما افزوده میشود که متن کنار تیک را میتوانید از تنظیمات افزونه ویرایش نمایید. تنظیمات افزونه Send email only on Reply to My Comment زیاد هم سخت نیست ، در صورت هرگونه مشکل مربوط به این افزونه میتوانید در قسمت پرسش و پاسخ سایت اکسیژن طراحی سایت Msina مطرح کنید ، امید است با دریافت این افزونه کاربردی نیاز خود را جهت راحتی کاربران سایت خود فراهم کنید.

 

Send-email-only-on-Reply-to-My-Comment

 

ویژگی های افزونه Send email only on Reply to My Comment :

  • حجم کم ، محیط کاری آسان و پویا
  • ارسال ایمیل هنگام پاسخ دادن به دیدگاه ثبت شده در صورت دلخواه
  • امکان لغو ارسال ایمیل جهت دیدگاه مطلب مورد نظر شما

 

دانلود افزونه

صفحه افزونه

نوشته های مرتبط
2 دیدگاه
Arash

با درود دوباره
مشکل حل شد، این افزونه کلا مشکل دارد و دیگر آپدیت نمیشود، این افزونه در نام دیگر Subscribe to Comments Reloaded منتشر میشود و تنظیماتش دقیقا مثل همینه و چند گزینه اضافه هم دارد.کلا خیلی بهتر و کاملتره.مشکل ارسال ایمیل هم ندارد.

با سپاس

Arash

درود
سپاسگزارم

نصبش کردم و همه تنظیمات رو به درستی انجام دادم، کامنت ها در افزونه به درستی ثبت میشن، اما هیچ ایمیلی ارسال نمیشه. از قالب صحیفه استفاده میکنم، به نظرتون مشکل از کجاست؟

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.