ارومیه، پاساژ فیلیپس
044-32234187
09120162336
ارومیه، پاساژ فیلیپس
جستجو

بهینه سازی و افزایش سرعت وردپرس با WP Super Cache

بهینه سازی و افزایش سرعت وردپرس با WP Super Cache

سرعت بارگزاری یک سایت برایکاربران و وب مستر اهمیت زیادی دارد به طوری که شما عزیزان میتوانید سرعت سایت خود رابا استفاده ازGoogle Page Speed و Pingdom Tools بررسی کنید. این کار به شما یک مقایسه ی قبل و بعد را ارائه می دهد. توصیه میشود حتما سرعت سایت خود را بررسی کنید.

یکی از راه های افزایش سرعت استاندارد وردپرس و بهینه سازی آن افزونه WP Super Cache می باشد که در بین افزونه ها رقابت شدید با افزونه W3 Total Cache دارد که ما نمیتوانیم در بین یکی از این دوتا یکی را توصیه کنیم چرا که هر دو جزو بهترین ها هستند ، حال بریم به آموزش بهینه سازی و افزایش سرعت وردپرس با WP Super Cache بپردازیم. شما با اکسیژن طراحی سایت Msina همراه باشید تا جز به جز این افزونه را آموزش دهیم.

 

Msina WP-Super-Cache

 

افزونه WP Super Cache

بعد از نصب و فعال سازی افزونه پیغام نمایش داده شده در بالا برروی نوشته ی plugin admin page کلیک کنید، که به صفحه تنظیمات افزونه هدایت خواهید شد. در صفحه تنظیمات این افزونه مانند تصویر زیر تیک ” Caching Off ” را به ” Caching On (Recommended) ” تغییر دهید.

 

WP Super Cache Msina WordPress 3

 

بعد از مرحله اول به گزینه Advanced رفته و گزینه هایی که در زیر اشاره شده را انتخاب کنید فقط گزینه هایی که گفته شده را انتخاب کنید در غیر این صورت افزونه برای بهینه سازی به خوبی کار نخواهد کرد.

 

WP Super Cache Msina WordPress 2

 

در بخش Caching :

Use mod_rewrite to serve cache files

 

در بخش Miscellaneous :

Compress pages so they’re served more quickly to visitors
۳۰۴ Not Modified browser caching. Indicate when a page has not been modified since last requested
Don’t cache pages for known users
Cache rebuild. Serve a supercache file to anonymous users while a new file is being generated

 

و در آخر، در بخش Advanced :

Extra homepage checks. Very occasionally stops homepage caching

 

سپس بر روی گزینه Update Status کلیک کرده تا تنظیمات ذخیره شود سپس با یک پیغامی مواجه میشوید که ترس نداره فقط بیخیال پیغام میشوید و در پایین قسمت زرد رنگ پایین کادر زرد رنگ Update Mod_Rewrite Rules Button کلیک کنید .

سپس کادر زرد رنگ به سبز رنگ تبدیل میشود که نشان دهنده تنظیمات به خوبی انجام شده است . تبریک (: همین به همین سادگی و از سرعت بالای سایت خود لذت ببرید اکسیژن طراحی سایت Msina

 

WP Super Cache Msina WordPress

دانلود افزونه

صفحه افزونه

 

نوشته های مرتبط
1 دیدگاه
آریا

سلام، ممکنه راه حلی بفرمائید که به چه صورت میتونم کدهای آمارگیر را چون سایت های استت یا سایت های مشابه یا حتی یه اکد خاصی را از کش شدن مستثنی کنم؟ چه در این افزونه که معرفی فرمودین چه در افزونه W3 …
ممنون میشم.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.