logo

اکسیژن گروه طراحی Msina

اکسیژن گروه طراحی Msina از سال 1392، فعالیت خود را آغاز نموده و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس جهت انتشار مطالب آموزشی و گسترش مدیریت محتوا وردپرس بین ایرانیان و جهانیان، برآورده کردن نیازهای طراحی و توسعه وب در سطح بین المللی و ارائه محصولات ویژه جهت اجرا و توسعه وب قدم بر می دارد.

سئوی انحصاری وردپرس با Yoast SEO

SEO یا سئو به معنی بهینه سازی سایت در موتور های جستجو (Search Engine Optimization) و امروزه یکی از مراحل مهم و پر اهمیت در طراحی وب سایت می باشد . سئو سایت در معنای پیاده سازی الگوریتم ها و استانداردهای گوگل می باشد که در نتیجه عمل قرارگیری در صفحه اول گوگل به واسط کلمات کلیدی خاص و عبارت بهینه سازی وب سایت را حاصل می نماید.سئو را می توان به دو محدوده اصلی تقسیم نمود : ۱- off-page سئو: کارهایی که به طور مستقل از طراحی وب سایت شما انجام می گیرد . ۲ – on-page سئو: کارهایی که طراح سایت شما را تغییر می دهد تا رتبه بهتری را در موتور های جستجو بگیرید . پس در این جا گزینه اول شامل شما وب مستران عزیز می شود، با اکسیژن طراحی سایت Msina همراه باشید! سئو وردپرس یکی از مهمترین بخش های وردپرس می باشد به طوری که می تواند با انجام این عمل سایت خود را در موتورهای جستجو زنده نگه داشت، یکی از مهمترین افزونه ها در زمینه وردپرس Yoast SEO می باشد که سدوی انحصاری وردپرس را انجام می دهد.افزونه های متعددی وجود دارد که در بین تمامی آن ها دو افزونه ی Yoast SEO و all in one pack مشهور تر هستند و شما می توانید در کنار رعایت سایر نکات به آن ها نیز توجه کرده و از آن ها استفاده کنید. افزونه ای که امروز بررسی میکنیم، “افزونه Yoast SEO” که از بهترین و استانداردترین افزونه  در امر بهینه سازی و سئوی سایت های وردپرس به شما می رود و بروز رسانی های منظمی را دارد. این افزونه دارای بروز رسانی عالی می باشد به طوری که هر هفته دوبار بروز رسانی می شود و در هر بروز رسانی امکانات و باگ های امنیتی اضافه می شود.

سئوی انحصاری وردپرس با Yoast SEO

ویژگی های منحصر به فرد افزونه Yoast SEO:

  1. بروزرسانی منظم
  2. رایگان
  3. کنترل دقیق بر روی نقشه سایت
  4. با پشتیبانی خارق العاده
  5. مطابق با آخرین الگوریتم های گوگل و موتورهای جستجوگر

افزونه قدرتمند Yoast SEO

yoast-seo-Msina

افزونه Yoast SEO دارای مزیت های زیادی نسبت به افزونه های مشابه دارد ، شما می توانید با هر پست گزاشتن در سایت سئوی آن را مورد بررسی قرار دهید ، این افزونه Yoast SEO به تازگی با امکانات بیشتر بروزرسانی شده است می توانید از همین سایت Msina یا سایت اصلی وردپرس این افزونه را دریافت را قبلا که از این افزونه استفاده می کردید می توانید آن را بروز رسانی کنید!

در جدیدترین نسخه افزونه Yoast SEO تغییرات ظاهری نیز به چشم میخورد یکی از آن ها نوار ابزار کار می باشد:

Yoast SEO Msina Toolbar

میرم به بخش تنطیمات افزونه Yoast SEO

عمومی


در بخش عمومی به قسمت اطلاعات میرویم:

Yoast SEO Msina 1

نام وبسایت مورد نظر خود را را وارد کنید، متن جایگزین را در صورت تمایل وارد کنید و سپس مشخص کنید که شخص هستید یا شرکت! ما در این جا شرکت را زدیم! (:

ابزارهای وب مستر


webmaster-tools-Msina

در این قسمت می توانید شناسه هایی که در سایت های گوگل وب مستر یا بینگ یا الکسا عضو هستید را وارد کنید ( این خیلی تاثیر بسزایی دارد فراموش نکنید )

عنوان و متاها


در این  بخش از افزونه می توان گفت یکی از مهم ترین بخش های این افزونه “Yoast SEO” است که بررسی هر بخش آن می پردازیم.

عمومی


Yoast  Msina 2

بله همان طور که مشاهده میکنید (: در این قسمت مشخص می کنید که عناوین دوباره باید در جعبه ی مربوط به سئو نوشته شود یا خیر و همچنین علامتی را برای جدا کردن عنوان از توضیح آن انتخاب نمایید.  که معمولا بهترین حالت همین کاراکتر انتخاب شده (-) می باشد. سایر تنظیمات دیگه کاری نداشته باشید بهترین حالت تنظیمات قرار داره از ما گفتن بود !

اجتماعی


Yoast SEO Msina 3

این بخش متعلق به شبکه های اجتماعی است. شما می توانید شناسه ی شبکه های اجتماعی خود را در این قسمت ها وارد نمایید.

نقشه سایت XML


این افزونه خود نیز دارای نقشه ی سایت است و شما با تنظیم آن می توانید تعیین کنید، دقیقا چه مواردی در نقشه ی سایت شما نشان داده شود یا از آن حذف شود.

xml-Msina

با کلیک بر روی گزینه ی “XML Sitemap” می توانید نقشه ی سایت خود را مشاهده کنید. اما اگر می خواهید نقشه ی سایت به برخی کاربران نشان داده نشود باید به بخش دیگر با عنوان سایت مپ کاربر بروید…

سایت Map کاربر


user-site-map-msina

در اینجا می توانید هر یک از سطوح کاربری را که می خواهید نقشه سایت از دید آنها مخفی بماند علامت بزنید.
حال اگر می خواهید گونه های مشخصی، جزء نقشه ی سایت نباشند می توانید به تب بعدی مراجعه کنید.

گونه های فرستنده


 

Yoast SEO Msina 4

به عنوان مثال ما می خواهیم، گونه ی رسانه در نقشه ی سایت نمایش داده نشود! می توانیم با کلیک کردن بر روی گزینه ی رسانه آن را از لیست نقشه ی سایت خارج نماییم.
حال اگر می خواهید قسمت خاصی را از نقشه ی سایت خود خارج کنید باید به بخش طبقه بندی بروید… Oxygen Web Design Msina.ir

طبقه بندی


 

category-Msina

همان گونه که مشاهده می کنید در اینجا با علامت زدن هر قسمت می توانید آن را از نمایش در نقشه ی سایت محروم کنید!

سایر گزینه ها نیز به صورت پیش فرض تنظیم شدند و فقط گزینه ی میز فرمان جستجو است که دوستان زیادی در مورد آن سوال کرده بودند.

در اینجا کد هویت گوگل را می توانید دریافت کرده و در همین بخش وارد کنید!

کد تعیین هویت گوگل


 

google-code-Msina

در واقع با اینکار به گوگل می فهمانیم که صاحب سایت چه کسی است و همیت آن از سمت گوگل تایید خواهد شد. ( کد هویت یا تایید گوگل)

گزینه ی بعدی نیز افزونه ها می باشد که سایر افزونه های Yoast را معرفی کرده که با این بخش کاری نداریم!

حال به سراغ عملکرد افزونه در بخش نوشته می رویم…

تغییر شکل در بخش بررسی وضعیت سئو


 

Yoast SEO Msina 5

اولین تغییری که به چشم می خورد، تغییر در حالت نمایش وضعیت سئو می باشد که به صورت یک چراغ راهنما نمایش داده می شود.

محتوا


Yoast SEO Msina 5

برای ویرایش عنوان و توضیح عنوان می توانید در قسمت Snippet Editor کلیک کنید تا عنوان و توضیحات را به حالت ویرایش برای شما درآورد و آن را تغییر دهید.

ویرایش عنوان ها


Yoast SEO Msina 6

ویرایش آدرس و نامک


 

Yoast SEO Msina 7

ویرایش توضیحات


 

Yoast SEO Msina 8

در حال حاضر این بخش مربوط به بررسی محتوا و وارد کردن کلید واژه ی کانونی می باشد. شما با وارد کردن کلمه ی درست در این قسمت می توانید رنگ سئوی نوشته ی خود را تغییر دهید.

پیشرفته


 

advanced-Msina

گزینه ی بعدی به تنظیمات پیشرفته اشاره دارد. در اینجا شما می توانید به موتورهای جستجو اجازه ی بررسی دهید و همچنین نوع ربات های پیشرفته را مشخص کنید. Msina.ir

شبکه های اجتماعی


 

social-icon-Msina

چنانچه می خواهید مطلب خود از طریق این افزونه در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید می توانید تنظیمات این بخش را انجام دهید.

در این مجموعه ی آموزشی سعی شد تا تمامی مواردی که در نسخه ی بروز رسانی شده ی “Yoast SEO” موجود است، مورد بررسی قرار گیرد. لذا هر گون انتقاد و پیشنهاد داشتید در قسمت دیدگاه ها درج کنید با تشکر از گروه همیار وردپرس و اکسیژن طراحی سایت Msina.

[button animation=”fadeInUp” link_url=”https://www.msina.ir/wp-content/uploads/2015/12/Yoast-SEO-Msina-Download.zip” title=”دانلود افزونه” scroll=”true or false, to scroll to any section in current page” target=”_blank or _self” lightbox=”true or false, to open video links in lightbox, link in link_url” color=”change the text color of your button by adding hexcodes, #000000″ background=”change background color for button with hex codes, #ffd600″]  [button animation=”fadeInUp” link_url=”https://wordpress.org/plugins/wordpress-seo/” title=”صفحه افزونه” scroll=”true or false, to scroll to any section in current page” target=”_blank or _self” lightbox=”true or false, to open video links in lightbox, link in link_url” color=”change the text color of your button by adding hexcodes, #000000″ background=”change background color for button with hex codes, #ffd600″]

راستی ما را نیز در اینیستاگرام دنبال کنید : http://instagram.com/msinaa

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.