ارومیه، پاساژ فیلیپس
044-32234187
09120162336
ارومیه، پاساژ فیلیپس
جستجو

نمایش تعداد بازدید هر مطالب با Wp-PostViews

نمایش تعداد بازدید هر مطالب با Wp-PostViews

با سلام و تاییدات الهی! گروه طراحی وب Msina این بار افزونه کاربردی نمایش تعداد دفعات بازدید از پست ها و برگه ها را برای شما وبمستران عزیز معرفی کند. این افزونه یا همان پلاگین Wp-PostViews یکی از بهترین افزونه ها در این زمینه می باشد به طوری که در قسمت دیدگاه های سایت اصلی وردپرس می توان به آن پی برد. در بعضی از قالب های وردپرس تعداد نمایش هر پست نشان نمیده یا به عبارت دیگر می خواهید بدون کد نویسی تعداد نمایش هر مطلب را در قالب وردپرس قرار دهید. با گروه طراحی وب Msina همراه باشید!

 

Show-Post-Views-Count-on-Posts-in-WordPress

 

لینک افزونه را در قسمت بالا زیر عنوان از سایت اصلی وردپرس قرار داده ایم که بعد از رفتن به این لینک و دانلود کردن این افزونه را نصب کرده بعد از نصب افزونه Wp-PostViews شما می توانید آمار هر پست را در قسمت نوشته ها یا برگه ها ببینید. و بعد از نصب این افزونه ابزارک جدید به ابزارک قالب وردپرس نیز اضافه می شود.

خوب این ابزارک Wp-PostViews را در هرکجای سایتتان دوست داشتید می توانید اضافه کنید. تو قسمت ابزارک افزونه قسمت اول عنوانی رو که می خواهید تو سایت برای این ابزارک نمایش داده بشه رو وارد کنید در قسمت دوم مشخص می کنید که چه پست ها و چه برگه هایی نمایش داده بشه که به صورت پیش فرض آخرین پست ها هستش , در قسمت بعدی یعنی قسمت سوم می تونید مشخص کنید که فقط پست ها یا فقط برگه ها نمایش داده شود که به صورت پیش فرض هر دوش نشون داده میشه , قسمت چهارم تعدادی که می خواهید نمایش دهده بشه رو مشخص می کنه.

قسمت پنجم تعداد کاراکتر برای هر پست رو نشون میده که پیش فرضش 200 می باشد , و قسمت ششم که آخرین گزینه می باشد مربوط میشه به نمایش دسته ای خاص می باشد.اگه بخواهید که فقط تعداد دفعات بازدید از یک دسته ی خاص رو نشون بدید باید در قسمتی که نوشته شده نمایش دسته ی خاص گزینه ی چهارم یعنی MostViewed By Category رو انتخاب کنید و در قسمت پایین که نوشته شده ای دی دسته , آی دی دسته ی مورد نظرتون رو وارد کنید.

اما گوش کنید لطفا! اگر میخواهید این آمار را در خود سایت نیز درج کنید بهتر است به سراغ فایل index.php یا single.php قالب خود بروید و داخل حلقه مطلب کد زیر را قرار دهید :

<?php if(function_exists('the_views')) { the_views(); } ?>
حالا اگر میخواهید پربازدید ترین مطالب را نمایش دهید از کد زیر در مکان مناسب مثلا sidebar.php استفاده نمایید :
<?php if (function_exists('get_most_viewed')): ?>
    <ul>
        <?php get_most_viewed(); ?>
    </ul>
<?php endif; ?>
 اگر هم میخواهید مطالب پر بازدید دسته ای خاص را نمایش دهید از کد زیر در جای مناسب مثلا sidebar.php استفاده نمایید :
<?php if (function_exists('get_most_viewed_category(1, 'both', 10);')): ?>
    <ul>
        <?php get_most_viewed_category(); ?>
    </ul>
<?php endif; ?>
همین ! پایان !
عدد ۱ در خط اول id موضوع را نمایش میدهد و both در کنارش برگه و پست را انتخاب میکند که both یعنی هردو و ۱۰ نیز تعداد نمایش را محدود میکند. برای پیدا کردن آی پست هم می توانید به یکی از نوشته ها Copy Link Location را زده و آی دی یا شماره ای که بعد از کتگوری نشان می دهد کپی و در محل مورد نیاز پیست کنید. هرگونه مشکل در نصب و اجرای افزونه داشتید می توانید در قسمت پایین مطلب دیدگاه ها درج کنید تا در اسرع وقت گروه طراحی وب سایت Msina پاسخ دهند. با احترام و خسته نباشید خدمت وب مسترهای عزیز!
نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.