logo

اکسیژن گروه طراحی Msina

اکسیژن گروه طراحی Msina از سال 1392، فعالیت خود را آغاز نموده و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس جهت انتشار مطالب آموزشی و گسترش مدیریت محتوا وردپرس بین ایرانیان و جهانیان، برآورده کردن نیازهای طراحی و توسعه وب در سطح بین المللی و ارائه محصولات ویژه جهت اجرا و توسعه وب قدم بر می دارد.

قرار دادن کدهای php در ابزارک

با سلام و صلوات بر محمد (ص) و خاندان پاکش ، امروز گروه طراحی وب Msina برای شما وب مسترهای عزیز افزونه بسیار پرکاربرد را معرفی میکند. افزونه PHP Code Widget افزونه بسیار جالب و پرکاربرد برای قرار دادن کدهای PHP در ابزارک می باشد. با این افزونه شما با درگ کردن میتوانید منوهای مختلف خود را جابجا و ایجاد نمائید.با استفاده از اون ابزارک کدهای html رو به راحتی به نمایش گذاشت .شما به راحتی میتوانید rss بگذارید , متن دلخواه قرار بدهید پیوند ها را با دسته ها نمایش بدهید و کارهای بسیار دیگر…!

PHP Code Widget

شما وبمسترهای عزیز وردپرس می توانید با استفاده از لینک بالا از خود سایت اصلی وردپرس افزونه را دریافت کرده و نصب کنید بعد از نصب افزونه و فعال سازی آن شما دارای یک ابزارک با نام PhP code دارید که میتوانید با درگ کردن و کشیدن آن به سوی منوی خود کد های php را در قسمت مشخص شده قرار بدهند.مثلا با استفاده از این افزونه آمارگیری قدرتمند وب سایت با Wp Statistics می توانید کدهای پی اچ پی را در ابزارک قرار داده و مشاهده نمایید.هرگونه مشکل در نصب و فعال سازی و کاربرد افزونه داشتید می توانید در پایین مطلب قسمت دیدگاه ها درج نمایید تا در اسرع وقت به شما عزیزان پاسخ داده شود. با احترام گروه طراحی وب Msina.

[button animation=”fadeInUp” link_url=”https://www.msina.ir/wp-content/uploads/2014/12/Wp-Msina.ir-php-code-widget.2.2.zip” title=”دانلود افزونه” scroll=”true or false, to scroll to any section in current page” target=”_blank or _self” lightbox=”true or false, to open video links in lightbox, link in link_url” color=”change the text color of your button by adding hexcodes, #000000″ background=”change background color for button with hex codes, #ffd600″]  [button animation=”fadeInUp” link_url=”http://www.wordpress.org/extend/plugins/php-code-widget” title=”صفحه افزونه” scroll=”true or false, to scroll to any section in current page” target=”_blank or _self” lightbox=”true or false, to open video links in lightbox, link in link_url” color=”change the text color of your button by adding hexcodes, #000000″ background=”change background color for button with hex codes, #ffd600″]

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.