ارومیه، پاساژ فیلیپس
044-32234187
09120162336
ارومیه، پاساژ فیلیپس
جستجو

قرار دادن کدهای php در ابزارک

قرار دادن کدهای php در ابزارک

با سلام و صلوات بر محمد (ص) و خاندان پاکش ، امروز گروه طراحی وب Msina برای شما وب مسترهای عزیز افزونه بسیار پرکاربرد را معرفی میکند. افزونه PHP Code Widget افزونه بسیار جالب و پرکاربرد برای قرار دادن کدهای PHP در ابزارک می باشد.

 

با این افزونه شما با درگ کردن میتوانید منوهای مختلف خود را جابجا و ایجاد نمائید.با استفاده از اون ابزارک کدهای html رو به راحتی به نمایش گذاشت .شما به راحتی میتوانید rss بگذارید , متن دلخواه قرار بدهید پیوند ها را با دسته ها نمایش بدهید و کارهای بسیار دیگر…!

 

 

PHP Code Widget

 

 

قرار دادن کدهای php

 

شما وبمسترهای عزیز وردپرس می توانید با استفاده از لینک بالا از خود سایت اصلی وردپرس افزونه را دریافت کرده و نصب کنید بعد از نصب افزونه و فعال سازی آن شما دارای یک ابزارک با نام PhP code دارید که میتوانید با درگ کردن و کشیدن آن به سوی منوی خود کد های php را در قسمت مشخص شده قرار بدهند.

 

 

  ورود هر کاربر به چند روش امنیتی در وردپرس با WP Bouncer  

 

 

مثلا با استفاده از این افزونه آمارگیری قدرتمند وب سایت با Wp Statistics می توانید کدهای پی اچ پی را در ابزارک قرار داده و مشاهده نمایید.هرگونه مشکل در نصب و فعال سازی و کاربرد افزونه داشتید می توانید در پایین مطلب قسمت دیدگاه ها درج نمایید تا در اسرع وقت به شما عزیزان پاسخ داده شود. با احترام گروه طراحی وب Msina.

 

بروزرسانی: 1398/09/08

 

 

دانلود افزونه

صفحه افزونه

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.