ارومیه، پاساژ فیلیپس
044-32234187
09120162336
ارومیه، پاساژ فیلیپس
جستجو

نوروز پاسداشت عشقهای کوچکی است که زنده مانده اند

نوروز پاسداشت عشقهای کوچکی است که زنده مانده اند

با خوبی ها و بدی ها، هرآنچه که بود؛ برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد،برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد، سالی دیگر گذشت روزهایت بهاری و بهارت جاودانه باد. اکسیژن گروه طراحی Msina برای کاربران عزیز سایت آرزوی موفقیت در سال جدید را دارد!(: در ساعات پایانی سال 1396 که یادآور خاطراتی شیرین و تلخ برای ایرانیان در سراسر جهان است ، ایرانیان به رسم همیشگی به ارسال تبریک عید نوروز و دیده بوسی مشغول اند تا شادترین لحظات یک سال را برای خود و نزدیکان رقم بزنند.

 

روز تعظيم در برابر عشق هاي بزرگ

نوروز پاسداشت عشقهاي کوچکي است که زنده مانده اند

و روز تعظيم در برابر عشق هاي بزرگي که عظمت را کوچک مي دانند

پس به تو در نوروز سلام مي کنم که بزرگترين عشق اين کوچکي…

 

 

یکی از مهمترین آداب و رسوم در بین ما ایرانیان که ریشه در دوران باستان دارد، جشن عید نوروز است که همه سال با شروع فصل بهار که مصادف است با پایان اسفند و آغاز ماه فروردین، جشن گرفته می شود و دید و بازدید نوروزی هم از مهمترین آداب این رسم دیرینه است که در آن برای تبریک گفتن نوروز افراد کوچکتر به دیدن افراد بزرگتر فامیل می روند و یکی از نشانه های این احترام برای کوچکترها هم گرفتن عیدی است.

 

 

به مرور زمان که رفت و آمدها در بین اقوام بنا به دلایل بی شمار کاهش یافته است، شاید برخی از افراد از راه دور با ارسال پیام تبریک سال جدید این رویداد بزرگ طبیعی را به افراد مورد نظرشان تبریک می گویند.

 

 

ما در این مقاله پوستر طراحی شده توسط اکسیژن گروه طراحی Msina برای شما همراهان خوب تبریک نوروز ۹۷ منتشر کرده ایم. پیشاپیش تبریک سال ۹۷ را از ما پذیرا باشید. همان طور که قول داده بودیم نسخه جدید وب سایت قبل از عید نوروز 97 آماده شد، همچنین در سال جدید 1397 خبرهای خوبی برای وب مستران و کاربران عزیز سایت داریم، به زودی با امکانات بیشتر در خدمت شما وبمستران عزیز خواهیم بود.

 

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.