logo

 

اکسیژن طراحی سایت Msina

اِم‌سینا برای گسترش وردپرس بین ایرانیان، از سال 1392 فعالیت خود را به‌طور تفـکر تـحول گـرا و زیبـایی مـحور آغاز نموده است و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس، برنامه‌های آموزشی و محصولات ویژه برای توسعه‌دهندگان وب در سطح دنیا تلاش میکند. با اِم‌سینا طراحی سایت و وردپرس را تخصصی یاد بگیرید.

نوروز پاسداشت عشقهای کوچکی است که زنده مانده اند

نوروز پاسداشت عشقهای کوچکی است که زنده مانده اند

با خوبی ها و بدی ها، هرآنچه که بود؛ برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد،برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد، سالی دیگر گذشت روزهایت بهاری و بهارت جاودانه باد. اکسیژن گروه طراحی Msina برای کاربران عزیز سایت آرزوی موفقیت در سال جدید را دارد!(: در ساعات پایانی سال ۱۳۹۶ که یادآور خاطراتی شیرین و تلخ برای ایرانیان در سراسر جهان است ، ایرانیان به رسم همیشگی به ارسال تبریک عید نوروز و دیده بوسی مشغول اند تا شادترین لحظات یک سال را برای خود و نزدیکان رقم بزنند.

روز تعظيم در برابر عشق هاي بزرگ

نوروز پاسداشت عشقهاي کوچکي است که زنده مانده اند

و روز تعظيم در برابر عشق هاي بزرگي که عظمت را کوچک مي دانند

پس به تو در نوروز سلام مي کنم که بزرگترين عشق اين کوچکي…

یکی از مهمترین آداب و رسوم در بین ما ایرانیان که ریشه در دوران باستان دارد، جشن عید نوروز است که همه سال با شروع فصل بهار که مصادف است با پایان اسفند و آغاز ماه فروردین، جشن گرفته می شود و دید و بازدید نوروزی هم از مهمترین آداب این رسم دیرینه است که در آن برای تبریک گفتن نوروز افراد کوچکتر به دیدن افراد بزرگتر فامیل می روند و یکی از نشانه های این احترام برای کوچکترها هم گرفتن عیدی است.

به مرور زمان که رفت و آمدها در بین اقوام بنا به دلایل بی شمار کاهش یافته است، شاید برخی از افراد از راه دور با ارسال پیام تبریک سال جدید این رویداد بزرگ طبیعی را به افراد مورد نظرشان تبریک می گویند.

ما در این مقاله پوستر طراحی شده توسط اکسیژن گروه طراحی Msina برای شما همراهان خوب تبریک نوروز ۹۷ منتشر کرده ایم. پیشاپیش تبریک سال ۹۷ را از ما پذیرا باشید. همان طور که قول داده بودیم نسخه جدید وب سایت قبل از عید نوروز ۹۷ آماده شد، همچنین در سال جدید ۱۳۹۷ خبرهای خوبی برای وب مستران و کاربران عزیز سایت داریم، به زودی با امکانات بیشتر در خدمت شما وبمستران عزیز خواهیم بود.

بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.