logo

 

اکسیژن طراحی سایت Msina

اِم‌سینا برای گسترش وردپرس بین ایرانیان، از سال 1392 فعالیت خود را به‌طور تفـکر تـحول گـرا و زیبـایی مـحور آغاز نموده است و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس، برنامه‌های آموزشی و محصولات ویژه برای توسعه‌دهندگان وب در سطح دنیا تلاش میکند. با اِم‌سینا طراحی سایت و وردپرس را تخصصی یاد بگیرید.

ریشه کن کردن صفحه Not Found 404

بروزرسانی ۹۷/۴/۲۳

این بار برای شما یک افزونه جهت نابود سازی صفحات Not Found معرفی میکنم که معمولا ۴۰۴ میگن(:! میدونستید! عملکرد این پلاگین طوری هستش که اگه در سایت شما صفحه های ۴۰۴ باشه دیگر صفحه ۴۰۴ نمایان نمیشه.

 

 

به طوری که مستقیم به صفحه اصلی سایت میره که از شر نات فاند و ارور های گوگل وبمستر راحت میشید اما اینم بگم این افزونه مشکل ساز برای وب مستر هستش پس کسانی از این افزونه استفاده کنند که صفحات نات فاند زیاد دارن اوکی.! شما عزیزان می توانید از لینک بالا که لینک اصلی سایت هستش دانلود نمایید با تشکر و احترام!

 

404

 

 

افزونه Not Found 404

 

عملکرد این پلاگین است که اگر کاربر وبلاگ شما به صفحه ای وارد شود که وجود نداشته باشد و یا لینک اشتباهی باشد دیگر صفحه ۴۰۴ نمایان نمی شود بلکه صفحه Home Page شما فراخوانی می شود و یعنی با انتقال دادن کاربر از صفحه ۴۰۴ به صفحه اصلی , دیگر شما صفحه شکسته ندارید و این کار روی گوگل رانک شما تاثیر مثبت دارد.

 

دانلود افزونه
صفحه افزونه

بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.