ارومیه، پاساژ فیلیپس
044-32234187
09120162336
ارومیه، پاساژ فیلیپس
جستجو

ریشه کن کردن صفحه Not Found 404

ریشه کن کردن صفحه Not Found 404

بروزرسانی 1400/09/06

این بار برای شما یک افزونه جهت نابود سازی صفحات Not Found معرفی میکنم که معمولا 404 میگن (:! میدونستید! عملکرد این پلاگین طوری هستش که اگه در سایت شما صفحه های 404 باشه دیگر صفحه 404 نمایان نمیشه.

 

 

به طوری که مستقیم به صفحه اصلی سایت میره که از شر نات فاند و ارور های گوگل وبمستر راحت میشید اما اینم بگم این افزونه مشکل ساز برای وب مستر هستش پس کسانی از این افزونه استفاده کنند که صفحات نات فاند زیاد دارن اوکی.! شما عزیزان می توانید از لینک بالا که لینک اصلی سایت هستش دانلود نمایید با تشکر و احترام!

 

404

 

 

افزونه Not Found 404

عملکرد این پلاگین است که اگر کاربر وبلاگ شما به صفحه ای وارد شود که وجود نداشته باشد و یا لینک اشتباهی باشد دیگر صفحه ۴۰۴ نمایان نمی شود بلکه صفحه Home Page شما فراخوانی می شود و یعنی با انتقال دادن کاربر از صفحه ۴۰۴ به صفحه اصلی , دیگر شما صفحه شکسته ندارید و این کار روی گوگل رانک شما تاثیر مثبت دارد.

 

توجه: دوستان عزیز این افزونه دیگر پیشنهاد نمیشود به جای این افزونه سئو Yoast استفاده کنید که وقتی پستی را پاک میکنید در بالا بهتون هشدار میده که آیا صفحه یا لینکی جایگزین این پست میکنید یا هدر بدون ععنوان نمایش بده که تو سئو خیلی تاثییر داره، موفق باشید.

 

دانلود افزونه

صفحه افزونه

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.