logo

 

اکسیژن طراحی سایت Msina

ما اکسیژن طراحی سایت هستیم! و برای گسترش وردپرس بین ایرانیان، از سال 1392، فعالیت خود را به‌طور تفـکر تـحول گـرا و زیبـایی مـحور آغاز نمودیم و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه برای توسعه وب در سطح دنیا تلاش میکنیم.

قالب آتلیه عکاسی حرفه ای به نام Norman

قالب آتلیه عکاسی حرفه ای به نام Norman

قالب آتلیه عکاسی حرفه ای به نام Norman

قالب آتلیه عکاسی حرفه ای به نام Norman زیبا با محیط پویا و جذاب، یکی از برترین قالب ها در زمینه آتلیه عکاسی می‌باشد. Bootstrap بوت استرپ یک فریم ورک ریسپانسیو است که به آماتورها و حرفه ای ها کمک می کند تا وبسایت های زیبا و جذابی را ایجاد کنند. از این رو اکسیژن طراحی سایت Msina تصمیم دارد هر روز یک قالب پرطرفدار بوت استرپ در اختیار کاربران عزیز Msina قرار دهد .

در واقع اهمیت آن بیشتر به خاطر واکنش گرایی بالایی است که دارد و براساس اچ تی ام ال و HTML5 و CSS توسعه یافته است. ناگفته نماند که ازسرعت بالایی برخوردار است و بسیار راحت تر می توان با آن کار کرد زیرا زمانی که سرعت کارهای شما بالا باشد می توانید بسیار بهتر تغییرات و عملکرد خود را اعمال کنید.

خوشبختانه وردپرس با بوت استرپ دست همکاری داده اند و قالب های بسیار زیادی در وردپرس بر پایه ی بوت استرپ ایجاد شده اند که به دو صورت پرمیوم و رایگان در دسترس است و می توانید به راحتی آن ها را شناسایی کنید و انتخاب نمایید. بریم راجب اصل مطلب! قالب Norman

قالب آتلیه عکاسی حرفه ای به نام Norman

قالب آتلیه عکاسی حرفه ای به نام Norman

قالب آتلیه عکاسی Norman

این قالب عکاسی، قالب وردپرس است. پیشنهاد  ایده آل برای راه اندازی یک وب سایت عکاسی مربوط و یا برای عکاسان مناسب می باشد . تم دارای یک طرح یک ستون با بخش انباشته تمام صفحه دارا می باشد.

ویژگی های قالب Norman

  • دارای تنظیمات عمومی
  • دارای نوار لغزان ویژه
  • سفارش سازی سبک
  • تنظیمات بنر تبلیغاتی
  • طراح بندی مختلف
  • سازگار با آخرین نسخه وردپرس
  • بهینه سازی شده

این قالب وردپرس Norman به طور کامل قابل ترجمه است و زبان های مختلفی را پوشش می دهد. همچنین مناسب برای فعالیت های دولتی است. برای سفارش ترجمه این قالب میتوانید از فرم سفارش اکسیژن طراحی سایت Msina اقدام فرمایید.

بروزرسانی ۹۷/۱۲/۱۹

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.