ارومیه، پاساژ فیلیپس
044-32234187
09120162336
ارومیه، پاساژ فیلیپس
جستجو

متفاوت ترین پنجره پاپ آپ وردپرس با ITRO Popup

متفاوت ترین پنجره پاپ آپ وردپرس با ITRO Popup

متفاوت ترین پنجره پاپ آپ وردپرس با ITRO Popup، امروزه پنجره های پاپ آپ که یه هویی باز میشن و کاربر سایت را متحیر میکنند زیاد شده است ، اکسیژن طراحی سایت Msina امروز افزونه ITRO Popup را معرفی و در سایت قرار داده است . اینترنت پر شده از پاپ آپ های تکراری و خسته کننده.

حالا وقتش شده تا یه دستی به سر رو روی سایتتون بکشید و پاپ آپ های حرفه ای چند لایه ای رو به سایتتون اضافه کنید که بسیار زیبا و کاربرپسند هستند. این پاپ آپ ها نه تنها کاربر سایت شما را آزار نمیدهند، بلکه حس پویایی وصف نشدنی را به سایت شما می بخشند.

استفاده از افزونه پاپ آپ این روزها در سایت ها مرسوم است و خواهان بسیاری دارد. از این رو تا به امروز افزونه های متعددی در این زمینه برای شما معرفی شد. مقاله ی امروز ما نیز پیرامون پاپ آپ بسیار جالبی است که می توانید امکانات زیادی را در آن ایجاد کنید. فقط کافیست با مقاله ی امروز همراه شوید.

ITRO Popup Msina

افزونه ی ITRO Popup Plugin

کار کردن با این افزونه بسیار راحت و سریع است و به سادگی قابل استفاده و تنظیم شدن می باشد و امکانات جالبی دارد که با هم به بررسی آنها میپردازیم.در گام اول مراحل نصب و راه اندازی افزونه را انجام می دهیم. پس از آن به قسمت تنظیمات>> Itro Popup میرویم تا وارد صفحه ی تنظیمات افزونه شویم.

همانگونه که ملاحظه می کنید در سمت چپ تنظیماتی موجود است که می توانیم آنها را با توجه به سلیقه ی خود تنظیم کنیم.با کلیک بر روی گزینه ی “SHOW ADVANCED SETTINGS”، تنظیمات پیشرفته را نیز می توانید فعال نمایید. 

ITRO Popup Msina Web 1

بخش DECIDE WHERE POPUP WILL BE DISPLAYED

در این بخش باید مشخص کنیم که پنجره ی پاپ آپ در کدام قسمت ها نمایش داده شود. با کلیک بر روی گزینه ی “blog home page” فقط در صفحه ی اول دیده می شود و اگر شما تمایل دارید در تمامی صفحات شما دیده شود می توانید گزینه ی “all page” را انتخاب نمایید.

بخش GENERAL SETTINGS

در اینجا شما می توانید با انتخاب گزینه ی اول یعنی فشردن دکمه ی “ESC” از صفحه کلید، پنجره ی پاپ آپ را ببندید و در گزینه ی بعدی اگر تمایل دارید می توانید پنجره ی پاپ آپ را برای کاربران تلفن همراه غیر فعال نمایید.

قسمت جالب در این افزونه اینجاست که می توانید با زمان دادن به آن، در زمان معین پنجره را به صورت اتوماتیک از بین ببرید. یعنی به عنوان مثال، پنجره بعد از ۱۰ ثانیه خود به خود بسته شود.در قسمت بعدی می توانید از رنگ های پیش فرض برای افزونه استفاده نمایید یا به دلخواه خود از گزینه ی “Show countdown” انتخاب نمایید.

بخش POPUP ASPECT

همانطور که می بینید در این قسمت اول از همه می توانید اندازه ی طول و عرض پنجره را مشخص نمایید.

 

ITRO Popup Msina 2

در قسمت بعدی می توانید رنگ و اندازه ی خط های اطراف پنجره را مشخص نمایید. در قسمت “background image” می توانید تصویر دلخواه خود را به عنوان پس زمینه ی پنجره انتخاب کنید. سایر تنظیمات نیز مربوط به پس زمینه می شود.

در انتها تغییرات خود را ذخیره نمایید.حالا من پنجره ی دلخواهی ایجاد میکنم و سپس  در ویرایشگر سمت راست، متن مورد نظر را وارد میکنیم.

حال می توانیم حاصل نتیجه ی خود را ببینیم. افزونه ی بسیار منعطفی است که شما می توانید به هر شکلی که میخواهید آن را تنظیم کرده و از آن استفاده نمایید.

بروزرسانی 97/12/19

 

دانلود افزونه

صفحه افزونه

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.