ارومیه، پاساژ فیلیپس
044-32234187
09120162336
ارومیه، پاساژ فیلیپس
جستجو

قالب باشگاه های ورزشی Fitclub

قالب باشگاه های ورزشی Fitclub

امروزه داشتن سایت برای محیط های ورزشی از الزامات می باشد ، اکسیژن طراحی سایت Msina  قالب باشگاه های ورزشی Fitclub را در اختیار کاربران عزیز در سایت قرار داده است . اگر صاحب باشگاه ورزشی هستی؟!  میخوای سایت باشگاه ورزشی داشته باشی؟! میتونی از این پوسته به صورت رایگان از سایت Msina دریافت کنی و مورد استفاده قرار بدی ، البته با لطف حفظ قانون کپی رایت که زحمت فراوانی برای ترجمه این پوسته انجام شده است.

در این قالب ۶ ابزارک ویژه برای صفحه‌ی اول خود دارد که با جابه‌جا کردن آنها می‌توانید به هرشکی که می‌خواهید صفحه خود را ویرایش کرده و اگر امکانی را نمی‌خواهید به‌راحتی آن را حذف کنید.و دارای امکانات بی نظیر دیگر که این قالب میتواند شما را حیرت زده کند! (: ، و دارای وجود اسلایدر، دکمه‌CTA، امکان نمایش دیدگاه مشتریان باشگاه، نمایش لیست مربیان و مطالب وبلاگ در صفحه اصلی بخشی از امکانات این قالب است.

 

fitclub-wordpress-theme-msina

 

امکانات قالب باشگاه های ورزشی Fitclub

  • اسلایدر زیبا و تمام حرفه ای
  • واکنشگرا ( ریسپانسیو )
  • امکان حذف و جابه‌جا کردن بخش‌های مختلف صفحه‌ی اصلی و داخلی
  • داشتن دکمه‌ی شبکه‌های اجتماعی
  • طراحی ویژه و تمام عیار برای باشگاه‌های ورزشی

 

نکات لازم در نصب پوسته Fitclub

  1. برگه‌ای با نام دلخواه (مثل اسم سایت یا صفحه اصلی سایت) ایجاد کرده و از قسمت قالب FitClub Startpage را انتخاب کنید. سپس از داشبورد وردپرس، قسمت تنظیمات > خواندن، این برگه را به عنوان برگه ایستا انتخاب کنید.
  2. تنظیمات این قالب در بخش سفارشی‌سازی قرار دارد.
  3. تمام قسمت های صفحه‌ی اصلی سایت با استفاده از ابزارک‌ها ایجاد می‌شود به همین دلیل از درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید.
  4. برای ایجاد اسلایدرحرفه ای سایت می‌توانید چند برگه ساخته و برای آنها تصویر شاخص قرار دهید (اندازه تصاویر پیشنهاد شده ۱۰۰۰*۱۹۲۰ می‌باشد). سپس به بخش  شخصی‌سازی ◂ Slider Options رفته و تیک فعال کردن اسلایدر را بزنید و برگه‌های خود را انتخاب کنید ، به همین راحتی!

 

 نصب سریع پوسته Fitclub

در نصب سریع قالب ، در این نوع نصب، محتوا و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار وارد سایت شما می شود.اگر سایت شما نمونه (تستی) است می توانید محتوای و ابزارک های دمو را درون ریزی کنید اما اگر می خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید (لطفا ابتدا قالب را دانلود و نصب کنید ،سپس محتوا را درون ریزی و در نهایت ابزارک ها را درون  کنید. همچنین حتما راهنما را مطالعه کنید)

 

درون ریزی محتوای دمو

دانلود

راهنما

.

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود

راهنما

.

دانلود قالب Fitclub با فونت یکان

دانلود

نوشته های مرتبط
1 دیدگاه
سوران

سلام
قالب خوبی بود ولی چرا اسلاید خودکار نیست؟

سپاس

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.