logo

 

اکسیژن طراحی سایت Msina

اِم‌سینا برای گسترش وردپرس بین ایرانیان، از سال 1392 فعالیت خود را به‌طور تفـکر تـحول گـرا و زیبـایی مـحور آغاز نموده است و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس، برنامه‌های آموزشی و محصولات ویژه برای توسعه‌دهندگان وب در سطح دنیا تلاش میکند. با اِم‌سینا طراحی سایت و وردپرس را تخصصی یاد بگیرید.

درج تبلیغات در میان متن نوشته ها با Insert Post Ads

با سلام و عرض ادب خدمت کاربران عزیز اکسیژن طراحی سایت Msina امروز با شما هستیم استفاده از تبلیغات در میان متن نوشته ها! بله درست شنیدید البته امروزه تبلیغات در مجازی یکی از موثرترین روش های تبلیغات می باشد. شاید وب مسترهای عزیز بخواهند در میان نوشته مطلب سایت خود تبلیغ قرار دهند خوب شما عزیزان می توانید با استفاده از این افزونه Insert Post Ads می توانید تبلیغ خود را قرار دهید.همین جا یه نکته رو بگم:تبلیغ و متن اگر با هم مرتبط باشند شما به هدفتون رسیدید.اما در غیر این صورت فقط از جذابیت سایتتون کم کردید!!

Wp-Msina.ir-Insert Post Ads

پس از نصب و فعال سازی این افزونه Insert Post Ads گزینه Post Adverts در داشبورد سایت شما فعال می شود.از همین گزینه روی قسمت Post Adverts » Add New کلیک کنید.در این قسمت نام و کد تبلیغ و همچنین پاراگرافی که می خواهید تبلیغ در آن نمایش داده شود مشخص می کنید.بعد در گزینه Post Adverts »Setting  جایی رو که دوسته دارید این تبلیغ نمایش داده بشه (نوشته,برگه و …) رو مشخص می کنید.

Post Adverts

و اما راه دیگر بله راه و روش های گوناگونی وجود دارد برای این که از افزونه استفاده نکنید شما می توانید از کد زیر در functions.php استفاده کنید.(شدیدا توصیه می کنم که  قبلش یه کپی از این فایل بگیرید)

<?php
 
//Insert ads after second paragraph of single post content.
 
add_filter( 'the_content', 'prefix_insert_post_ads' );
 
function prefix_insert_post_ads( $content ) {
 
    $ad_code = '<div>Ads code goes here</div>';
 
    if ( is_single() && ! is_admin() ) {
        return prefix_insert_after_paragraph( $ad_code, 2, $content );
    }
 
    return $content;
}
 
// Parent Function that makes the magic happen
 
function prefix_insert_after_paragraph( $insertion, $paragraph_id, $content ) {
    $closing_p = '</p>';
    $paragraphs = explode( $closing_p, $content );
    foreach ($paragraphs as $index => $paragraph) {
 
        if ( trim( $paragraph ) ) {
            $paragraphs[$index] .= $closing_p;
        }
 
        if ( $paragraph_id == $index + 1 ) {
            $paragraphs[$index] .= $insertion;
        }
    }
 
    return implode( '', $paragraphs );
}

در سطر ۹ این کد بجای Ads code goes here می توانید کد تبلیغ خودتون رو قرار بدهید و در خط ۱۲ یه جای عدد ۲ شماره پاراگرافی که علاقه دارید بعد از اون تبلیغ نمایش داده بشه. به همین راحتی!

برای دانلود افزونه Insert Post Ads از لینک زیر استفاده کنید. با تشکر گروه طراحی وب Msina.

[button animation=”fadeInUp” link_url=”https://www.msina.ir/wp-content/uploads/2015/02/Wp-Msina.ir-insert-post-ads.zip” title=”دانلود افزونه” scroll=”true or false, to scroll to any section in current page” target=”_blank or _self” lightbox=”true or false, to open video links in lightbox, link in link_url” color=”change the text color of your button by adding hexcodes, #000000″ background=”change background color for button with hex codes, #ffd600″]  [button animation=”fadeInUp” link_url=”https://wordpress.org/plugins/insert-post-ads/” title=”صفحه افزونه” scroll=”true or false, to scroll to any section in current page” target=”_blank or _self” lightbox=”true or false, to open video links in lightbox, link in link_url” color=”change the text color of your button by adding hexcodes, #000000″ background=”change background color for button with hex codes, #ffd600″]

بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.