logo

 

اکسیژن طراحی سایت Msina

اِم‌سینا برای گسترش وردپرس بین ایرانیان، از سال 1392 فعالیت خود را به‌طور تفـکر تـحول گـرا و زیبـایی مـحور آغاز نموده است و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس، برنامه‌های آموزشی و محصولات ویژه برای توسعه‌دهندگان وب در سطح دنیا تلاش میکند. با اِم‌سینا طراحی سایت و وردپرس را تخصصی یاد بگیرید.

ثبت دائمی اطلاعات FTP در وردپرس

با سلام خدمت کاربران عزیز سایت Msina اول از همه پوزش به دلیل بروزرسانی کم سایت به دلایل رفع مشکلات فنی سایت، امروز با شما هستیم با ثبت دائمی اطلاعات FTP در وردپرس! شاید بگید واسه چی و به چه دردی میخوره! در مواقعی یا در بعضی از سرور ها در موقع آپلود یا بروزرسانی وردپرس افزونه یا قالب وردپرس از شما اطلاعات و مشخصات اف تی پی سایت شما را میخواد و اگر در هر موقعی که میخواهیم بروزرسانی افزونه ها یا نصب افزونه انجام بدیم از ما مشخصات اف تی پی میخواد که ما میخواهیم این کار برای همیشگی اطلاعات اف تی پی را وارد کنیم تا در دفعه بعد از ما نخواهد. ببخشید کتابی نشد دوستانه آموزش دادم!

Ftp WordPress

خوب برای این کار کافیست کد زیر رو به فایل wp-config.php اضافه کنید و مشخصات اکانت ftp هاستتون رو وارد کنید. به همین راحتی به همین خوشمزگی! اکسیژن طراحی سایت Msina تا آموزش های دیگر شما عزیزان را به خدای متعال می سپارد. با تشکر

define('FTP_HOST', 'ftp.yoursite.com');
define('FTP_USER', 'Your_FTP_Username');
define('FTP_PASS', 'Your_FTP_password');
define('FTP_SSL', true); // If you can use a SSL connection set this to true
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.