logo

 

اکسیژن طراحی سایت Msina

ما اکسیژن طراحی سایت هستیم! و برای گسترش وردپرس بین ایرانیان، از سال 1392، فعالیت خود را به‌طور تفـکر تـحول گـرا و زیبـایی مـحور آغاز نمودیم و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه برای توسعه وب در سطح دنیا تلاش میکنیم.

ثبت دائمی اطلاعات FTP در وردپرس

با سلام خدمت کاربران عزیز سایت Msina اول از همه پوزش به دلیل بروزرسانی کم سایت به دلایل رفع مشکلات فنی سایت، امروز با شما هستیم با ثبت دائمی اطلاعات FTP در وردپرس! شاید بگید واسه چی و به چه دردی میخوره! در مواقعی یا در بعضی از سرور ها در موقع آپلود یا بروزرسانی وردپرس افزونه یا قالب وردپرس از شما اطلاعات و مشخصات اف تی پی سایت شما را میخواد و اگر در هر موقعی که میخواهیم بروزرسانی افزونه ها یا نصب افزونه انجام بدیم از ما مشخصات اف تی پی میخواد که ما میخواهیم این کار برای همیشگی اطلاعات اف تی پی را وارد کنیم تا در دفعه بعد از ما نخواهد. ببخشید کتابی نشد دوستانه آموزش دادم!

Ftp WordPress

خوب برای این کار کافیست کد زیر رو به فایل wp-config.php اضافه کنید و مشخصات اکانت ftp هاستتون رو وارد کنید. به همین راحتی به همین خوشمزگی! اکسیژن طراحی سایت Msina تا آموزش های دیگر شما عزیزان را به خدای متعال می سپارد. با تشکر

define('FTP_HOST', 'ftp.yoursite.com');
define('FTP_USER', 'Your_FTP_Username');
define('FTP_PASS', 'Your_FTP_password');
define('FTP_SSL', true); // If you can use a SSL connection set this to true
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.