logo

اکسیژن گروه طراحی Msina

اکسیژن گروه طراحی Msina از سال 1392، فعالیت خود را آغاز نموده و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس جهت انتشار مطالب آموزشی و گسترش مدیریت محتوا وردپرس بین ایرانیان و جهانیان، برآورده کردن نیازهای طراحی و توسعه وب در سطح بین المللی و ارائه محصولات ویژه جهت اجرا و توسعه وب قدم بر می دارد.

ثبت دائمی اطلاعات FTP در وردپرس

با سلام خدمت کاربران عزیز سایت Msina اول از همه پوزش به دلیل بروزرسانی کم سایت به دلایل رفع مشکلات فنی سایت، امروز با شما هستیم با ثبت دائمی اطلاعات FTP در وردپرس! شاید بگید واسه چی و به چه دردی میخوره! در مواقعی یا در بعضی از سرور ها در موقع آپلود یا بروزرسانی وردپرس افزونه یا قالب وردپرس از شما اطلاعات و مشخصات اف تی پی سایت شما را میخواد و اگر در هر موقعی که میخواهیم بروزرسانی افزونه ها یا نصب افزونه انجام بدیم از ما مشخصات اف تی پی میخواد که ما میخواهیم این کار برای همیشگی اطلاعات اف تی پی را وارد کنیم تا در دفعه بعد از ما نخواهد. ببخشید کتابی نشد دوستانه آموزش دادم!

Ftp WordPress

خوب برای این کار کافیست کد زیر رو به فایل wp-config.php اضافه کنید و مشخصات اکانت ftp هاستتون رو وارد کنید. به همین راحتی به همین خوشمزگی! اکسیژن طراحی سایت Msina تا آموزش های دیگر شما عزیزان را به خدای متعال می سپارد. با تشکر

define('FTP_HOST', 'ftp.yoursite.com');
define('FTP_USER', 'Your_FTP_Username');
define('FTP_PASS', 'Your_FTP_password');
define('FTP_SSL', true); // If you can use a SSL connection set this to true
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.