ارومیه، پاساژ فیلیپس
044-32234187
09120162336
ارومیه، پاساژ فیلیپس
جستجو

مشهورترین قالب فروشگاهی به نام FruitFul

مشهورترین قالب فروشگاهی به نام FruitFul

سلام خدمت کاربران عزیز سایت اکسیژن طراحی سایت Msina. با شما هستیم با قالب فروشگاه بزرگ البته مشهور به نام FruitFul که در زبان همه ووکامرس کارها خوب جای افتاده! (:

 

fruitful-msina

 

قالب فروشگاهی FruitFul را می‌توان یکی از مشهورترین قالب‌های ووکامرسی رایگان دانست. بیش از ۲۰.۰۰۰ سایت در جهان از این قالب ساده و زیبا استفاده می‌کنند. این قالب وردپرس، با پشتیبانی کامل از ووکامرس، داشتن کدهای کوتاه اختصاصی و همچنین تنظیمات بسیار خوب، می‌تواند انتخاب مناسبی برای ساخت یک فروشگاه وردپرسی باشد.

 

امکانات قالب فروشگاهی FruitFul

  • دو نوع اسلایدر زیبا و حرفه ای
  • تنظیمات قالب کاربردی و انعطاف‌پذیر
  • دارای کدهای کوتاه اختصاصی و کاربردی
  • پشیبانی کامل از ووکامرس (فروشگاه ساز وردپرس) (نسخه بالا )

 

درون‌ریزی دمو

در این نوع نصب، محتوا و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار وارد سایت شما می‌شود.اگر سایت شما نمونه(تستی)است می‌توانید محتوا و ابزارک‌های دمو را درون‌ریزی کنید. اما اگر می‌خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید (لطفا ابتدا قالب را دانلود و نصب کنید ،سپس محتوا را درون‌ریزی و در نهایت ابزارک‌ها را درون‌ریزی کنید. همچنین حتما راهنما را مطالعه کنید) و در آخر نیز از گروه همیار وردپرس و اکسیژن طراحی سایت Msina که در جهت ارائه این قالب به صورت رایگان ، تشکر و قدردانی لازم را انجام میدهیم، امید است با دریافت این قالب به صورت رایگان از سایت اکسیژن طراحی سایت Msina حمایت لازم را کرده باشید!

 

درون ریزی محتوای دمو

دانلود

 

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود

.

دانلود افزونه Fruitful Shortcodes

دانلود

.

دانلود قالب فروشگاهی FruitFul

قالب فروشگاهی FruitFul با فونت یکان

دانلود

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.