ارومیه، پاساژ فیلیپس
044-32234187
09120162336
ارومیه، پاساژ فیلیپس
جستجو

غیر فعال کردن بخش نظرات در وردپرس با Disable Comments

غیر فعال کردن بخش نظرات در وردپرس با Disable Comments

با سلام خدمت کاربران عزیز اکسیژن طراحی سایت Msina، در این لحظه، شاید بگید چرا دیدگاه ها را در وردپرس غیر فعال کنیم! بدون استفاده از پلاگین ( افزونه ) می توان به راحتی در پست ها و برگه ها دیدگاه ها را غیر فعال کرد و کاری کرد که کاربران نتوانند دیدگاهی یا نظری بگذارند.

با کمک تنظیمات صفحه باعث می شوید که نظرات فقط برای یک برگه، نوشته و… خاص غیر فعال شود یا اینکه اگر از بخش تنظیمات بخواهید نظرات را غیر فعال کنید به طور کامل تمامی قسمت ها فاقد نظرات می شوند و در واقع نمی توان مدیریت درستی داشت بعضی وقت ها وب مستران برگه یا نوشته ای ایجاد میکنند که احتیاجی به گذاشتن دیدگاه ندارد یا محصولی را در فروشگاه می گذارید که نباید برای آن دیدگاهی ایجاد شود و اینکه ممکن است بخواهید کل برگه های شما بدون دیدگاه باشند ولی نوشته ها دارای بخش دیدگاه باشند و سایر موارد… (:

 

 

باید بخش دیدگاه های خود را بتوانیم مدیریت کنیم به طوری که برای اینکار می توانیم از افزونه ی قدرتمندی که امروز در آموزش وردپرس قرار است با آن آشنا شویم، استفاده کنیم. این افزونه بسیار ساده است ولی در عین حال بسیار پر طرفدار و کاربردی است. در این لحظه، تنها یک برگه در اختیار شما قرار می دهد که می توانید مدیریت دیدگاه های خود را داشته باشید.

 

 

افزونه Disable Comments

 

با استفاده از این افزونه Disable Comments پرقدرت شما می توانید نظرات خودتون را از یک پست بصورت دائمی یا  موقتی حذف کنید همچنین لازم است بدانید که با استفاده از این پلاگین شما می توانید که نظراتی را که حذف کرده اید را به جای خود برگردانید. یکی دیگر از ویژگی های خاص این افزونه این است که میتوانید بدون دانش برنامه نویسی بخش نظرات را حذف کنید. که این نکته خیلی مهمی است.

 

برخی از ویژگی های افزونه Disable Comments

 

  • امکان حذف موقت یا داعم بخش نظرات
  • امکان حذف بخش نظرات رسانه ها
  • امکان نیاز نداشتن به دانش برنامه نویسی
  • امکان حذف بخش نظرات پست ها
  • امکان حذف بخش نظرات برگه ها
  • و  . . .

 

 

آموزش کار با افزونه Disable Comments

 

به پیشخوان وردپرس میرید و سپس افزونه را نصب و سپس فعال می کنید. پس از فعال سازی افزونه Disable Comments از قسمت تنظیمات بر روی گزینه ی “Disable comments” کلیک کنید تا وارد بخش تنظیمات شوید. به همین راحتی (:

 

 

قسمت Everywhere: با تیک زدن این گزینه تمامی نظرات را برای همه ی بخش ها غیر فعال می کنید.
قسمت On certain post types: با تیک زدن این گزینه می توانید هر بخشی را که می خواهید از داشتن دیدگاه محروم کنید و در واقع آن را مدیریت کنید.

 

 

نکته مهم: توجه کنید که در وب سایت شما هر بخشی مانند فروشگاه، محصولات و… نیز موجود باشند در اینجا نمایان خواهند شد. همچنین ناگفته نماند که این افزونه برای وردپرس چند کاربره مناسب است.

 

نتیجه می گیریم که؛

 

اگر خواستار این باشید که دیدگاه ها همان نظرات را برای هر بخش مدیریت کنید و آن ها را غیر فعال کنید می توانید از افزونه ای که در قسمت زیر بخش دانلود اکسیژن طراحی سایت Msina، افزونه را دانلود و استفاده نمایید. موفق و پایدار باشید (:

 

دانلود افزونه

صفحه افزونه

 

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.