ارومیه، پاساژ فیلیپس
044-32234187
09120162336
ارومیه، پاساژ فیلیپس
جستجو

ساخت فرم سفارشی وردپرس با افزونه فرم هوشمند AbcSubmit

ساخت فرم سفارشی وردپرس با افزونه فرم هوشمند AbcSubmit

افزونه فرم هوشمند AbcSubmit به راحتی می توانید فرم های الکترونیکی را در ویرایشگر گوتنبرگ به عنوان بلوک گوتنبرگ اضافه کنید و قبل از انتشار محتوای خود، آنها را پیش نمایش کنید. با استفاده از ویرایشگر گوتنبرگ می توان چندین eForm را در همان صفحه اضافه کرد.

از افزونه AbcSubmit برای ایجاد و انتشار هر نوع فرم الکترونیکی آنلاین در وردپرس استفاده کنید. چه به فرم های درون خطی نیاز داشته باشید، چه دکمه شناور برای باز کردن فرم ها یا فرم های بازشو، می توانید از AbcSubmit استفاده کنید.
این آسان است و برای مبتدیان کاملاً کار می کند و دارای ویژگی های پیشرفته و یک API برای توسعه دهندگان است. داده های فرم خود را در یک پایگاه داده جمع آوری کنید و همه چیز را از یک مکان مدیریت کنید. با استفاده از راهکارهای تجارت الکترونیک AbcSubmit محصولات خود را به صورت آنلاین بفروشید. یک صفحه کامل با کاتالوگ محصولات را در وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.

 

افزونه فرم هوشمند AbcSubmit
افزونه فرم هوشمند AbcSubmit

 

اولین دلیل استفاده از افزونه وردپرس فرم ساز این است که برای طراحی و ویرایش صفحات نیازی به کدنویسی ندارند. تنها با نصب و فعال سازی افزونه فرم ساز وردپرس روی پنل مدیریت قالب وردپرس می توانید تنظیمات مورد نظرتان را ایجاد و از آنها استفاده کنید. ضمن اینکه این فرم ساز ها امکانات دیگری هم دارند. مثلا بجای یک یا چند فرم خاص و محدود، می توانید طیف متنوعی از فرم ها ایجاد کنید. مثلا فرم نظرسنجی، فرم دریافت نمایندگی، فرم وقت مقالاقات فرم استخدام چند مرحله ای است.

 

غلبه کردن بر نظرات اسپم در وردپرس

 

همیشه فرم‌ها در پیش‌برد اهداف دیجیتال مارکتینگ تاثیر زیادی دارند به هر حال همه‌ی سایت‌ها برای جمع‌آوری اطلاعات و برقراری ارتباط با مخاطبین خود نیاز به استفاده از فرم‌ها دارند. این فرم‌ها می‌توانند تبلیغاتی, فرم ثبت نام یا ورود و…. باشد. وقتی بحث وردپرس پیش می‌آید صدها افزونه وجود دارند که به شما امکان ساختن فرم‌های مختلف را می‌هند. با نصب هر افزونه فایل‌های آن افزونه نیز اضافه می‌شود و اگر برای هر فرمی که لازم داریم افزونه مخصوص آن فرم را نصب کنیم تعداد فایل های جاوا اسکریپت و استایل بسیار افزایش پیدا می‌کند (چه تعداد افزونه وردپرس نصب کنیم ؟)در نتیجه حجم سایت افزایش میابد و این باعث کندی سایت می‌شود بهتر است از افزونه‌ای استفاده کنیم که قابلیت ساخت همه‌ی فرم ها را داشته باشد.

 

افزونه AbcSubmit

AbcSubmit به شما امکان می دهد فرم های تماس زیبا، فرم های ثبت نام MailChimp، فرم های اشتراک، فرم های بازخورد، فرم های درخواست، فرم های آپلود رزومه، فرم های فیلد محاسبه شده، فرم های درخواست، فرم های رزرو، فرم های سفارش، فرم های پرسشنامه، فرم های تقویم، فرم های رزرو را ایجاد کنید. فرم های اشتراک، فرم های پرداخت، فرم های پی پال، فرم های نظرسنجی، فرم های درخواست کار، فرم اشتراک خبرنامه یا هر نوع فرم دیگری برای سایت خود در عرض چند دقیقه با استفاده از فرم ساز رایگان وردپرس ما با پی پال ایجاد کنید!

قالب‌های فرم از پیش ساخته شده، گردش کار فرم، اعلان‌های ایمیل و تأیید فرم‌ها، AbcSubmit را به یکی از بهترین افزونه‌های فرم قابل پر کردن وردپرس در بازار تبدیل کرده است. AbcSubmit یک راه حل فرم ساز 100٪ پاسخگو برای موبایل است، بنابراین فرم های شما همیشه در همه دستگاه ها عالی به نظر می رسند. فرم‌های AbcSubmit همچنین برای عملکرد وب و سرور بسیار بهینه‌سازی شده‌اند، زیرا ما اهمیت سرعت را هنگام حضور آنلاین و تبدیل می‌دانیم.

 

افزونه فرم هوشمند AbcSubmit
افزونه فرم هوشمند AbcSubmit

 

بلوک های جدول زمانی با Timeline Blocks Gutenberg

 

افزونه فرم AbcSubmit امکان ادغام با ویرایشگرها

  • انتشار فرم‌ها در Elementor Page Builder – می‌توانید هر نوع فرمی را که در Elementor جاسازی شده است با استفاده از گزینه‌های کد جاسازی ما اضافه کنید.
  • فرم ها را در ویرایشگر گوتنبرگ اضافه کنید – می توانید با استفاده از افزونه ما فرم ها را مستقیماً از ویرایشگر گوتنبرگ اضافه کنید.
  • فرم های خود را در صفحه ساز توسط SiteOrigin منتشر کنید – همه کدهای جاسازی شده ما می توانند در صفحه شما منتشر شوند یا می توانید از کدهای کوتاه AbcSubmit استفاده کنید.
  • فرم های خود را به عنوان یک لایت باکس در Beaver Builder منتشر کنید – فرم های بازشو، فرم های دکمه بازخورد و فرم های درون خطی موجود برای Beaver Builder.
  • هر نوع فرمی را در Live Composer منتشر کنید – فرم های بازشو، فرم های دکمه بازخورد و فرم های درون خطی موجود برای Beaver Builder.
  • فرم های پاپ آپ و فرم های درون خطی برای صفحه ساز چابک.
  • فرم های خود را در Divi Visual Page Builder منتشر کنید – همه گزینه های جاسازی که می توانید در بخش انتشار ما پیدا کنید.
  • فرم های ما را می توان در هر صفحه ساز وردپرس، تم وردپرس و هر بلوک گوتنبرگ که جاسازی را به عنوان جاوا اسکریپت یا کد کوتاه پذیرفته است منتشر کرد.

 

تماس با سازنده فرم برای وردپرس

برای اولین بار در سال 2018 ایجاد شد، ببینید چرا AbcSubmit برای وب سایت های شما عالی است. ما از دیدن محدودیت های زیادی برای یک افزونه فرم ساز خسته شده بودیم. به همین دلیل است که ما ایجاد کننده فرم AbcSubmit را ایجاد کردیم تا با هر نیازی سازگار شود و به شما امکان می دهد فرم های تماس سفارشی را به روشی که می خواهید ایجاد کنید. با استفاده از فرم ساز آسان ما برای وردپرس، می توانید به راحتی فیلدهای فرم سفارشی را اضافه کنید، آنها را مجدداً مرتب کنید و اساساً یک فرم تماس کامل با اعلان های فوری، گردش کار تأیید، اعلان ایمیل تأیید و سناریوهای گردش کار سفارشی ایجاد کنید تا جریان های تجاری خود را خودکار کنید.

 

افزونه فرم هوشمند AbcSubmit
افزونه فرم هوشمند AbcSubmit

 

آماده برای استفاده و قالب های فرم رایگان

چه به دنبال ایجاد یک فرم تماس ساده، درخواست فرم نقل قول، فرم سفارش تی شرت، فرم کمک مالی پی پال، فرم سفارش پرداخت، فرم ثبت نام، درخواست کار یا فرم اشتراک باشید، ما یک قالب فرم برای شما داریم. .
همیشه الگوهای ما برای وب سایت شما مناسب نیستند. در این صورت، می‌توانید قالب‌های فرم موجود را با کشیدن و رها کردن تغییر دهید یا می‌توانید با استفاده از الزامات طراحی خود، فرم مورد نظر خود را از ابتدا ایجاد کنید.

 

فرم ساز محبوب وردپرس Contact Form 7

 

مشاهده قالب های فرم

فرم های AbcSubmit پاسخگو و سازگار با موبایل هستند. به طور پیش‌فرض، فیلدهای فرم شما با صفحه هر دستگاهی سازگار می‌شوند و با کمک مکانیسم تناسب خودکار ما، فرم‌های شما در هر دستگاهی عالی به نظر می‌رسند. استفاده AbcSubmit از عناصر فرم بومی تجربه کاربری عالی را در هر دستگاهی ارائه می دهد. می توانید با استفاده از عنصر فرم eSignature ما فرم های امضا ایجاد کنید و به کاربران خود اجازه دهید قبل از ارسال فرم های شما امضا کنند.

طراحی فرم سفارشی برای وب سایت خیره کننده شما در دسترس است. فقط زمینه های خود را ترسیم کنید و طراحی فرم خود را با وب سایت خود مطابقت دهید. تقویم رزرو برای کسب و کار شما با استفاده از تقویم رزرو ما در دسترس است. روزها و ساعات در دسترس را برای کسب و کار خود تنظیم کنید، نرخ های پرداخت را اضافه کنید، دروازه های پرداخت مانند PayPal، Stripe، Cash On Delivery و غیره را فعال کنید.

 

دانلود افزونه AbcSubmit

نوشته های مرتبط
2 دیدگاه
نفیسه احمدی

ممنون از افزونه فرم AbcSubmit سپاس فراوان

صنم

عالی بود ممنون

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.