ارومیه، پاساژ فیلیپس
044-32234187
09120162336
ارومیه، پاساژ فیلیپس
جستجو

قالب شرکتی منعطف با محیط پویا Business one page

قالب شرکتی منعطف با محیط پویا Business one page

قالب وردپرس شرکتی Business one page یک قالب ساده و تمیز است , همانطور که از نام آن نیز بر می آید، قالب استارت آپ و سایت شرکتی وردپرس بوده و کلیه امکانات مورد نیاز برای راه اندازی چنین سایت هایی را در اختیار کاربران قرار میدهد. طراحی واکنش گرا (ریسپانسیو) و کاربرمحور به شما یک تجربه ثابت و فوق العاده را می دهد ، صرف نظر از اینکه کاربران با موبایل، تبلت ، لپ تاپ و یا کامپیوتر رومیزی از صفحات بازدید میکنند. با اکسیژن گروه طراحی Msina همراه باشید تا به بررسی این قالب شرکتی به پردازیم.

این فقط یک نگاه اجمالی از آنچه است که شما می توانید با استفاده از این قالب وردپرسی حرفه ای به دست آورید. و ما توضیحات بیشتر رو به همان ترتیب که طراحان به طور پیوسته صفحات اصلی وب و صفحات سفارشی را اضافه خواهند کرد، شروع میکنیم.

جدیدا پوسته های تک صفحه‏‌ای امکانات بسیار و قابلیت‌‏های متنوعی دارند که به راحتی می‌‏توانید یک سایت شرکتی، شخصی طراحی کنید. به راحتی تمام می‏‌توان گفت که قالب‏‌های تک صفحه‌‏ای، جزو کامل‏‌ترین قالب‏‌ها هستند که امکان ایجاد تمام قابلیت‏‌ها را در سایت شما فراهم می‌‏کنند. این قالب‌‏ها دارای بخش‌‏های فروشگاه، نمونه کار، فرم تماس با ما، تیم کاری، نظرات مشتریان و… است.

 

قالب شرکتی با محیط پویا Business one page

 

از تجهیزات و امکانات پوسته وردپرس Business one page می‌‏توان به اسلایدر تمام صفحه و زیبای آن اشاره کرد، که محل مناسبی برای اخبار مهم سایت و وبلاگ است. در این پوسته وردپرسی قسمتی برای توضیحات درباره ما، نمایش خدمات و نمونه کارها به کاربران اینترنتی وجود دارد.

همچنین می‌‏توانید بخشی برای نمایش نمونه کارها با افکت زیبا در قالب وردپرس Business one page داشته باشید. در انتهای صفحه پس از نمایش نظرات کاربران، می‏‌توانید یک فرم برای برقراری تماس افراد قرار دهید. صفحه فرم تماس با امکانات خاص تماس با ما میتوانید استفاده کنید.

پوسته شرکتی وردپرس Business one page در واقع یک قالب شرکتی تک صفحه‌‏ای است، که شما می‌‏توانید با کمک آن برای شرکت خودتان یک سایت طراحی کنید یا برای دوستان خود میتوانید طراحی سایت شرکتی انجام دهید. اکسیژن گروه طراحی Msina همراه با شما از راه اندازی تا پشتیبانی!

 

آموزش و نکات نصب Business one page

 

برای اجرا و راه اندازی پوسته وردپرس Business one page اول باید از انتهای این توضیحات، درون ریز‏های قالب را دریافت کرده و در بخش ابزار‏های وردپرس، درون ریزی نمائید. پس از درون ریزی محتوا، باید به بخش سفارشی سازی بروید. می توانید سایت خود را به سلیقه خود سفارشی سازی کنید.

تنظیمات برگه اصلی را روی حالت ایستا قرار دهید و یک برگه را با استایل صفحه اصلی به عنوان صفحه اصلی انتخاب نمایید. تمامی تنظیمات این قالب در بخش سفارشی سازی قابل انجام است. شما می‌‏توانید به کمک سفارشی سازی، برخی از بخش‌‏های صفحه اصلی را حذف نمایید.

 

آموزش و راهنمای نصب سریع Business one page

 

در نصب سریع پوسته وردپرس Business one page محتوای سایت و جایگاه ابزارک‏‌ها بصورت کاملاً خودکار وارد سایت شما می‏‌شود، و نیازی نیست که شما تغییراتی را انجام دهید. اگر می‌‏خواهید پوسته را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک‏‌ها استفاده کنید. به همین راحتی میتوانید سایت شرکتی راه اندازی کنید.

 

دانلود قالب شرکتی Business one page

دانلود

 

درون ریزی محتوا دمو

دانلود

 

درون ریزی ابزاک های دمو

دانلود

پیش نمایش قالب Business one page

پیش نمایش قالب

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.