logo

 

اکسیژن طراحی سایت Msina

اِم‌سینا برای گسترش وردپرس بین ایرانیان، از سال 1392 فعالیت خود را به‌طور تفـکر تـحول گـرا و زیبـایی مـحور آغاز نموده است و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس، برنامه‌های آموزشی و محصولات ویژه برای توسعه‌دهندگان وب در سطح دنیا تلاش میکند. با اِم‌سینا طراحی سایت و وردپرس را تخصصی یاد بگیرید.

مدیریت کامل انبار در ووکامرس با WooCommerce Stock Manager

مدیریت کامل انبار در ووکامرس

مدیریت کامل انبار در ووکامرس با WooCommerce Stock Manager

مدیریت کامل انبار در ووکامرس

 

خیلی ها که صاحب فروشگاه اینترنتی هستند و محصولات فیزیکی را به فروش می‌رسانند، می‌دانند که مدیریت و بررسی موجودی انبار در ووکامرس حساسیت خاصی دارد و باید تنظیم شود. بعضی از دوستان برای مدیریت موجودی به مشکلاتی بر‌می‌خورند و از ما سوال می‌کنند که چگونه می‌توان این مدیریت کامل انبار در ووکامرس را تنظیم کرد. به همین علت جستجوهایی انجام دادید و به بهترین انتخاب رسیدیم که امروز برای شما در نظر گرفتیم.

 

جای نگرانی نیست! شما عزیزان با افزونه WooCommerce Stock Manager می توانید این مدیریت کامل انبار در ووکامرس را به خوبی مدیریت کنید و باعث کاهش استرس در فروشگاه خود شوید. این افزونه اجازه می دهد تا موجودی انبار را برای محصولات خود و متغیرهای آنها در یک صفحه مدیریت کنید.

 

 

  مدیریت کامل انبار در ووکامرس  

 

افزونه WooCommerce Stock Manager

 

به پیشخوان مدیریت وردپرس رفته و افزونه را نصب و سپس فعال می‌کنیم. پس از فعال‌سازی گزینه‌ای تحت عنوان “مدیریت موجودی ووکامرس” در منوی پیشخوان ظاهر می‌شود که دو زیرمنو دارد. به بررسی هر کدام می‌پردازیم.

 

بر روی زیرمنو مدیریت موجودی ووکامرس کلیک کنید. در این صفحه، تمامی محصولات فروشگاه خودتان را مشاهده می کنید. در سه گزینه “مدیریت/ وضعیت موجودی، سفارش دوبازه” وضعیت و اطلاعات موجودی تمامی محصولات به صورت تکی نمایش داده شده است. در همین بخش می توانید اطلاعات موجودی در انبار را تغییر و ذخیره کنید. همچنین صفحه محصول را ویرایش کنید.

 

  مدیریت کامل انبار در ووکامرس  

 

همان‌طور که در تصویر بالا می‌بینید، تمامی محصولات فروشگاه را به همراه اطلاعاتی به نمایش می‌گذارد و موجودی را با فیلدهای رنگی تعیین می‌کند. همچنین اگر بخواهید می‌توانید اطلاعات موجودی را از همین بخش تغییر داده و بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

 

 

 

 

  در فیلد “موجودی” وضعیت موجودی محصولات به سه صورت زیر می باشد:

  • فیلد انبار به رنگ سبز باشد یعنی بیش از ۵ محصول در موجودی انبار در ووکامرس داریم.
  • فیلد انبار به رنگ زرد باشد یعنی کمتر از ۵ محصول در موجودی انبار در ووکامرس داریم.
  • فیلد انبار به رنگ قرمز باشد یعنی موجودی انبار در ووکامرس ۰ است.

 

در تب Search by sku، محصولات با کد sku میتوان جستجو کرد. و در تب Search by product name، محصولات را با کمک نام آنها می‌توان جستجو کرد. و در آخرین تب، میتوان فیلدهای این صفحه را مخفی و آشکار کرد. سپس روی زیرمنو ورود و خروج کلیک کنید.

در این بخش می توانید فایل CSV تولید شده حاوی اطلاعات موجودی کالاهایتان را دانلود کنید. و در فروشگاه دلخواه خود درون ریزی کنید. و در بخش تنظیمات افزونه میتوانید برای محصولات خود محدودیت بگذارید و اجازه دهید برای محصولات متغیر هم مدیریت موجودی انبار امکان پذیر باشد.

 

جمع‌بندی

 

مدیریت موجودی انبار در هر فروشگاهی خیلی کار ضروری می باشد. نوعی استاندارد‌سازی و برنامه‌ریزی به حساب می‌آید که به شما نظم می‌دهد و باعث می‌شود که مشتری و شما همیشه در جریان میزان موجود بودن محصولات باشید. اگر به دنبال راه حلی برای مدیریت موجودی انبار در ووکامرس هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما آموزش امروز ام‌سینا را مطالعه بفرمایید.

 

 

دانلود افزونه
صفحه افزونه
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.