logo

اکسیژن گروه طراحی Msina

اکسیژن گروه طراحی Msina از سال 1392، فعالیت خود را آغاز نموده و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس جهت انتشار مطالب آموزشی و گسترش مدیریت محتوا وردپرس بین ایرانیان و جهانیان، برآورده کردن نیازهای طراحی و توسعه وب در سطح بین المللی و ارائه محصولات ویژه جهت اجرا و توسعه وب قدم بر می دارد.

روز شمار عید نوروز ۱۳۹۴ با افزونه Norooz94

با سلام به کاربران عزیز سایت Msina عید نوروز ۱۳۹۴ را پیشاپیش تبریک عرض می نماییم. با شما هستیم با افزونه روز شمار تا عید نوروز سال ۱۳۹۴ این افزونه به نام Norooz94 می باشد.این افزونه توسط سایت پروگ پارس برای نوروز ۹۳ طراحی شده بود که گروه طراحی وب زمان را ویرایش کرده و برای استفاده عموم در سایت نشر کرده ایم.این افزونه کاملا ساده و آجاکس می باشد و با نصب و فعال سازی و درج یک کد ساده در هر جای قالب وردپرس خود می توانید این امکان را برای کاربران خود به نمایش بگذارید. شما این مطلب را از سایت اکسیژن طراحی وب Msina مشاده می کنید.

Norooz1394-Msina.ir-Wp

آموزش راه اندازی این افزونه Norooz94:

برای استفاده از این افزونه در سایت اول افزونه را نصب و فعال سازی نمایید و در هر کجای سایتتان که دوست دارید می توانید کد زیر را قرار دهید به همین سادگی به همین خوشمزگی طراحی سایت Msina!

<code class="php plain"><?php norooz94(); ?></code>

[button animation=”fadeInUp” link_url=”https://www.msina.ir/wp-content/uploads/2015/03/Msina.ir-norooz94.zip” title=”دانلود افزونه” scroll=”true or false, to scroll to any section in current page” target=”_blank or _self” lightbox=”true or false, to open video links in lightbox, link in link_url” color=”change the text color of your button by adding hexcodes, #000000″ background=”change background color for button with hex codes, #ffd600″]  [button animation=”fadeInUp” link_url=”http://famo.ir” title=”صفحه افزونه” scroll=”true or false, to scroll to any section in current page” target=”_blank or _self” lightbox=”true or false, to open video links in lightbox, link in link_url” color=”change the text color of your button by adding hexcodes, #000000″ background=”change background color for button with hex codes, #ffd600″]

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.