ارومیه، پاساژ فیلیپس
044-32234187
09120162336
ارومیه، پاساژ فیلیپس
جستجو

ساخت گالری تصاویر در وردپرس با NextGEN Gallery

ساخت گالری تصاویر در وردپرس با NextGEN Gallery

امروز یکی از برترین افزونه هایی که برای ساخت گالری تصاویر در وردپرس استفاده می شود را براتون در اکسیژن طراحی سایت Msina معرفی می کنیم. Gallery NextGEN از سال 2007 افزونه گالری وردپرس استاندارد صنعت بوده و همچنان به دریافت بیش از 1.5 میلیون دانلود جدید در هر سال ادامه می دهد. این برای گالری عکس ها ی ساده معمولی است، اما به اندازه کافی برای عکاسان پرکار، هنرمندان تصویری و حرفه ای های تصویربرداری به اندازه کافی قدرتمند می باشد.

 

 

افزونه NextGEN Gallery

 

 

در انتهای BackGround، NextGEN یک سیستم مدیریت کامل گالری وردپرس با توانایی بارگذاری عکس ها، وارد کردن متا داده ها، افزودن / حذف / مرتب سازی مجدد عکس ها، ویرایش تصاویر کوچک، گالری گروه ها در آلبوم ها و غیره ارائه می دهد.

 

 

در قسمت جلویی، نسخه رایگان NextGEN که دارای دو سبک اصلی گالری (نمایش اسلاید و گالری های تصویر بند انگشتی) و دو سبک آلبوم (جمع و جور و گسترده) را فراهم می کند، که همه آنها با مجموعه ای از گزینه های برای کنترل اندازه، سبک، زمان بندی، انتقال ، کنترل ها، جلوه های سبد و موارد دیگر می باشد. در ادامه درباره NextGEN ویژگی های افزونه گالری وردپرس نیز بیشتر بدانید.

 

دمو های NEXTGEN 

 گالری تصویر بند انگشتی
گالری اسلاید اساسی
آلبوم عکاسی پایه
آلبوم فهرست اصلی

 

معرفی نسخه نهایی GALLERY PRO. NextGEN Plus و NextGEN Pro افزونه های افزونه وردپرس برای Gallery NextGEN هستند که نمایش گالری های گالری عکس جدید، Lightboxes، تجارت الکترونیک، اثبات و پشتیبانی حرفه ای را اضافه می کند.

 

 

دمو های NEXTGEN Pro

* گالری موزاییک طرفدار
* گالری حرفه ای ماسونری
* گالری فیلم Pro Film
* گالری فیلم طرفدار
* گالری نمایش اسلاید Pro
* گالری تصویر بند انگشتی
* گالری وبلاگ طرفدار وبلاگ
* آلبوم شبکه های نرم افزاری
* پرونده فهرست آلبوم
* پروانه سبد نسخه ی نمایشی
* نرم افزار Proofing نسخه ی نمایشی
* نرم افزار تجارت الکترونیکی نسخه ی نمایشی

 

 

درباره IMAGELY

 

 

گالری NextGEN توسط Imagely نگهداری می شود. علاوه بر NextGEN Gallery، NextGEN Plus و NextGEN Pro، ما همچنین تم های وردپرس برای عکاسان را ارائه می دهد، وبسایتی را برای عکاسان ارائه می دهیم و Podcast عکاسی وردپرس را اجرا می کنیم.

 

 

گالری NextGEN ارائه می دهد یک پنجره کاربری آسان برای استفاده که بدان معنی است که شما هرگز نیازی به کار با کد کوتاه دوباره در هنگام قرار دادن و مدیریت گالری – اگر نیز ترجیح می دهید.

 

 

نتیجه می گیریم که؛

 

با استفاده از این افزونه NextGEN گالری های متعددی می توانید در وب سایت خود ایجاد و با نهایت حرفه ویرایش کنید.

 

دانلود افزونه

صفحه افزونه

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.