ارومیه، پاساژ فیلیپس
044-32234187
09120162336
ارومیه، پاساژ فیلیپس
جستجو

تبدیل کلمات کلیدی به لینک با Keyword to URL

تبدیل کلمات کلیدی به لینک با Keyword to URL

تبدیل کلمات کلیدی به لینک با Keyword to URL انجام پذیر است. امروز اکسیژن طراحی وب Msina با معرفی افزونه Keyword to URL با شما وب مستران عزیز خواهد بود. افزونه Keyword to URL برای تبدیل کلمات کلیدی به لینک مورد استفاده قرا میگیرد.این افزونه این قابلیت را به شما می دهد که با ذخیره تعدادی از کلمات کلیدی؛ وقتی آنها را در برگه یا پست های خود استفاده می کنید،به طور خودکار یک لینک به آنها اضافه می کند.البته این لینک را نیز خود شما قبلاً برای این کلمه تعریفی کردید.

همچنین شما می توانید تعیین کنید که با هر بار تکرار این کلمه در متن لینک به آن اضافه شود یا فقط بار اول که در متن نوشته می شود. یکی دیگر از قابلیت های این افزونه این است که شما هروقت که بخواهید می توانید لینک های مورد نظر را برای تمامی کلمات کلیدی استفاده شده تغییر دهید.

 

تبدیل کلمات کلیدی به لینک با Keyword to URL

 

نکته جالب این که این افزونه آدرس ایمیل را نیز می تواند به عنوان لینک به کلمه شما اضافه کند. اگر هم زمانی نخواستید این عمل(اضافه کردن لینک به کلمات کلیدی) در یک پست یا صفحه انجام شود به راحتی با اضافه کردن کد :<!– no keywords –> در هرجای پست یا صفحه از انجام این عمل جلوگیری می کند.

 

Keyword to URL Msina.ir

 

شاید این افزونه در المنت های سئو برای شما مفید واقع شود پس در نصب آن دریغ کنید!این افزونه در ظاهر شاید فایده خاصی نداشت باشه اما با یک مثال ساده کاربرد جالب اون مشخص میشه. فرض کنید شما می خواهید در سایت خود تمام کلمات “تماس با ما”  یا کلمه ” خرید این مصول” و … یک لینک یا ایمیل داشته باشند.

اضافه کردن این لینک ها در جای جای سایت شما خسته کننده و وقت گیر خواهد بود که با این افزونه ظرف چند ثانیه انجام خواهد شد. هرگونه مشکلی در افزونه برخوردید در نظرات سایت درج فرمایید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود. با تشکر اکسیژن طراحی سایت Msina.

 

بروزرسانی 1398/08/05

 

دانلود افزونه

صفحه افزونه

نوشته های مرتبط
2 دیدگاه
mohammad

سلام
این فقط برای کلمات لاتین کار می کنه نه فارسی افزونه سراغ ندارین برای کلمات فارسی استفاده بشه

دانلود بازی اندروید

واقعا واقعا دمتون گرم Msina

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.