ارومیه، پاساژ فیلیپس
044-32234187
09120162336
ارومیه، پاساژ فیلیپس
جستجو

ام‌‌سینا واحد فنی و مهندسی

اِم‌سینا | واحد فنی و مهندسی

اِم‌سینا به عنوان واحد فنی و مهندسی در زمینه‌های مهندسی مکانیک، مهندسی کامپیوتر و مهندسی معماری به صورت فوق تخصصی خدمات ارائه می نماید.

کاربر پذیری UX/UI

قبل از این که سایت زیبا باشد، باید کاربر با آن احساس راحتی کند. این یک کاربر پذیری است، پس دو المان رابط کاربری و تجربه کاربری، درکنار یکدیگر وب سایت شما را متمایز می‌کند.

بهینه سازی SEO

گوگل اولین منبع بازدید سایت شماست پس سایت شما باید از نظر سئو قوی باشد، ما با رعایت استانداردهای سئو شما را قادر می‌ سازیم تا در صدر موتورهای جستجو باشید.

سپر امنیتی برابر هک

خیالتان از هکرها راحت، سایت شما دارای ماژول و پروتکل‌های امنیتی برای جلوگیری از نفوذ هکرها خواهد بود، همچنین تمامی نکات امنیتی برای سایت لحاظ خواهد شد.

طراحی واکنش گرا

سایت شما به گونه‌ای طراحی می‌شود که در همه نمایشگرها از جمله موبایل و انواع کامپیوتر‌ها به بهترین شکل نمایش داده شود و خود را به هراندازه‌ی صفحه نمایش وفق خواهد داد.

ماموریت ما طراحی سایت برای شما!

داشتن وب‌سایت یک ضرورت برای توسعه کسب و کار شماست! همیشه طراحی یک سایت خوب می‌تواند به شما کمک کند تا بالاترین راندمان را از طریق اینترنتی داشته باشید که امروز همه را درگیر خودش کرده است.

میزبانی وب سایت و ثبت دامنه

اِم‌سینا ارائه دهنده خدمات میزبانی هاست، سرور مجازی، اختصاصی و سرویس‌های متنوع تحت وب است. تخصص و اراده ما ارائه سرویس‌های پر سرعت، مطمئن و مطابق با تکنولوژی روز دنیاست.