logo

 

اکسیژن طراحی سایت Msina

اِم‌سینا برای گسترش وردپرس بین ایرانیان، از سال 1392 فعالیت خود را به‌طور تفـکر تـحول گـرا و زیبـایی مـحور آغاز نموده است و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس، برنامه‌های آموزشی و محصولات ویژه برای توسعه‌دهندگان وب در سطح دنیا تلاش میکند. با اِم‌سینا طراحی سایت و وردپرس را تخصصی یاد بگیرید.

۵ ابزار آنلاین و حرفه ای برای طراحان وردپرس لطفا معرفی کنید

پرسش و پاسخدسته بندی: آموزش۵ ابزار آنلاین و حرفه ای برای طراحان وردپرس لطفا معرفی کنید
Akbar1372 4 سال قبل

با سلام
۵ ابزار آنلاین و حرفه ای برای طراحان وردپرس لطفا معرفی کنید
باتشکر

1 پاسخ
Msina عضو سایت 4 سال قبل

۱٫Colour lovers
۲٫Dropmark
۳٫Layer styles
۴٫CSS3 generator
۵٫مرجع WordPress

سایت Colour lovers بطور مضاعف دارای منبع بزرگی از پالتهای رنگی و ابزارهای دیگر است کشف همه آنها کمی دشوار است. آنها هزاران پالت رنگی، الگو و رنگهای مشخص دارند که قادرند با دیگر اجزای سایت پالتهای جدید درست کنند.

در ترسیم های خیلی بزرگ Dropmark قادر است نمونه های فایل های تصویری، ویدئو و صوتی را از دستکتاپ یا شاخه وب سایت به صورت یک تابلو در بیاورد، به طوریکه آن در زمان بازبینی و بررسی فایل های شخصی خیلی سریع بصورت یک صفحه نمایش کامل، ظاهرشود و اشتراک گذاری آن خیلی آسان است و شما می توانید یک کلکسیون خصوصی بسازید و یا با برقراری یک لینک کوتاه، با دیگران ارتباط برقرارکنید.

سایت Layer styles یک زمان زیادی از انجام فرآیند کاری را کاهش می دهد و هنگامی که برای نوشتن Css اقدام می شود شما به جای حدس زدن می توانید یک مولد شبیه Layer styles را بکار ببرید تا آنچه میخواهید پیاده سازی کنید.

یک ابزار آنلاین برای طراحان وردپرس و مولد بزرگی است که به شما امکان می دهد تا نتیجه پایانی کارتان را از قبل رویت نمایید. ما از Css3 برای سایه های متون و حتی تغییرات ساده Css استفاده می کنیم .

یک ابزار دیگر که ما اغلب بکار می بریم مرجع WordPress است که توسط تیم توسعه دهنده وردپرس خلق شده است.
ابزارهای زیادی در آن وجود دارد که ما آنها را در ساخت هر سایتی می توانیم بکار ببریم. این می تواند یک مقداری از زمان را کاهش دهد و به ما اجازه می دهد به جای جستجوی طولانی مدت در اینترنت، روی حوزه پیشرفت دیگران متمرکز شویم و بیاموزیم!
گروه اکسیژن طراحی Msina