logo

 

اکسیژن طراحی سایت Msina

ما اکسیژن طراحی سایت هستیم! و برای گسترش وردپرس بین ایرانیان، از سال 1392، فعالیت خود را به‌طور تفـکر تـحول گـرا و زیبـایی مـحور آغاز نمودیم و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه برای توسعه وب در سطح دنیا تلاش میکنیم.

مشکل در ساخت فرم با وردپرس

پرسش و پاسخدسته بندی: وردپرسمشکل در ساخت فرم با وردپرس
fatemehword پرسیده شده 2 سال قبل

من می خواهم فرمی به صورت زیر با استفاده از توابع وردپرس و php پیاده سازی کنم. نمی دونم چطور باید این کار رو انجام بدم.
نمی خوام از افزونه های فرم ساز استفاده کنم. می خوام طریقه ثبت اطلاعات در دیتابیس مخصوصا یه عکس رو با توجه به توابع وردپرس یاد بگیرم.
ممنون میشم اگه کمکم کنید.

Msina عضو سایت پاسخ داده شده 2 سال قبل

فرم ساز پیشرفته Quform
این فرم ساز بسیار پیشرفته عمل میکنه و هر امکانی رو که شما طالب ایجاد اون در فرم های خود هستید به شما میده! پس از نصب افزونه، عنوان Quform در داشبورد وردپرسی شما ظاهر میشه و با کلیک بر روی اون میتونید فرم های خودتون رو به هر تعدادی که میخواهید ایجاد نمایید. و بعد از هر جایی که تمایل به نمایش دارید فراخوانی کنید! قابلیت جالبی که داره اینه که در هر جایی اعم از برگه ها، نوشته ها و در هر جایی که شما ویرایشگر دارید به نمایش گذاشته میشه و با انتخاب فرمی که از قبل ساختید میتونید در آن مکان فرم را نمایش دهید. همچنین به شما این امکان رو میده که برای فرم هاتون قالب های مختلفی رو انتخاب کنید و یا قالب دلخواه با سی اس اس بسازید.