logo

اکسیژن گروه طراحی Msina

اکسیژن گروه طراحی Msina از سال 1392، فعالیت خود را آغاز نموده و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس جهت انتشار مطالب آموزشی و گسترش مدیریت محتوا وردپرس بین ایرانیان و جهانیان، برآورده کردن نیازهای طراحی و توسعه وب در سطح بین المللی و ارائه محصولات ویژه جهت اجرا و توسعه وب قدم بر می دارد.

مشکل در ساخت فرم با وردپرس

پرسش و پاسخدسته بندی: وردپرسمشکل در ساخت فرم با وردپرس
fatemehword asked 1 سال ago

من می خواهم فرمی به صورت زیر با استفاده از توابع وردپرس و php پیاده سازی کنم. نمی دونم چطور باید این کار رو انجام بدم.
نمی خوام از افزونه های فرم ساز استفاده کنم. می خوام طریقه ثبت اطلاعات در دیتابیس مخصوصا یه عکس رو با توجه به توابع وردپرس یاد بگیرم.
ممنون میشم اگه کمکم کنید.

Msina عضو سایت replied 1 سال ago

فرم ساز پیشرفته Quform
این فرم ساز بسیار پیشرفته عمل میکنه و هر امکانی رو که شما طالب ایجاد اون در فرم های خود هستید به شما میده! پس از نصب افزونه، عنوان Quform در داشبورد وردپرسی شما ظاهر میشه و با کلیک بر روی اون میتونید فرم های خودتون رو به هر تعدادی که میخواهید ایجاد نمایید. و بعد از هر جایی که تمایل به نمایش دارید فراخوانی کنید! قابلیت جالبی که داره اینه که در هر جایی اعم از برگه ها، نوشته ها و در هر جایی که شما ویرایشگر دارید به نمایش گذاشته میشه و با انتخاب فرمی که از قبل ساختید میتونید در آن مکان فرم را نمایش دهید. همچنین به شما این امکان رو میده که برای فرم هاتون قالب های مختلفی رو انتخاب کنید و یا قالب دلخواه با سی اس اس بسازید.