logo

اکسیژن گروه طراحی Msina

اکسیژن گروه طراحی Msina از سال 1392، فعالیت خود را آغاز نموده و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس جهت انتشار مطالب آموزشی و گسترش مدیریت محتوا وردپرس بین ایرانیان و جهانیان، برآورده کردن نیازهای طراحی و توسعه وب در سطح بین المللی و ارائه محصولات ویژه جهت اجرا و توسعه وب قدم بر می دارد.

دامنه سایت های ایرانی در خطر تحریم ریسلو

پرسش و پاسخدسته بندی: آموزشدامنه سایت های ایرانی در خطر تحریم ریسلو
nedaazami asked 9 ماه ago

سلام
چطوری میتونیم بفهمیم که دمین ما نیز تحریم شده است یا خیر؟
ممنون میشوم پاسخ بدید سپاس

1 Answers
Msina عضو سایت answered 9 ماه ago

دامنه سایت های ایرانی در خطر تحریم ریسلو

با سلام
درخصوص دامنه سایت های ایرانی در خطر تحریم ریسلو باید عرض کنیم که ما مثل بعضی از وب سایت ها نمیخواهیم هاست تبلیغ کنیم! بگیم فلان شرکت بهتر عمل کرده نسبت به شرکت دیگه!
نگران سایت خود نباشید و با آرامش کامل برای اطمینان ازاینکه دامنه شما در تحریم هست یا خیر می توانید از لینک زیر اقدام کنید:
برای اطمینان ازاینکه دامنه شما در تحریم هست یا خیر می توانید به آدرس who.is وارد شوید و دامنه خود را وارد کنید ، در صورتیکه در قسمت Registrar Info نام REALTIME REGISTER را مشاهده کردید یعنی شما هم تحت تحریم قرار گرفته اید!
ممکن است دامنه سایت خود را از دست بدهید! همین حالا اقدامات پیشگیرانه را انجام دهید…( آروم باشید و نیز پیگیر باشید )
چه کار کنیم خب؟
به محض دیدن این پیام باید به هاستینگ خود تیکت بزنید و خواستار راه حل باشید تا انتقال دامنه را برای شما انجام دهند یا راه حل پیشنهادی خود را ارائه کنند. اما چنانچه از مشتریان و کاربران ایران سرور هستید سریعا برای انتقال دامنه به ایران سرور به بخش فروش ایران سرور تیکت ارسال کنید.

باتشکر
پشتیبانی گروه طراحی Msina