logo

 

اکسیژن طراحی سایت Msina

اِم‌سینا برای گسترش وردپرس بین ایرانیان، از سال 1392 فعالیت خود را به‌طور تفـکر تـحول گـرا و زیبـایی مـحور آغاز نموده است و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس، برنامه‌های آموزشی و محصولات ویژه برای توسعه‌دهندگان وب در سطح دنیا تلاش میکند. با اِم‌سینا طراحی سایت و وردپرس را تخصصی یاد بگیرید.

دامنه سایت های ایرانی در خطر تحریم ریسلو

پرسش و پاسخدسته بندی: آموزشدامنه سایت های ایرانی در خطر تحریم ریسلو
nedaazami 4 سال قبل

سلام
چطوری میتونیم بفهمیم که دمین ما نیز تحریم شده است یا خیر؟
ممنون میشوم پاسخ بدید سپاس

1 پاسخ
Msina عضو سایت 4 سال قبل

دامنه سایت های ایرانی در خطر تحریم ریسلو

با سلام
درخصوص دامنه سایت های ایرانی در خطر تحریم ریسلو باید عرض کنیم که ما مثل بعضی از وب سایت ها نمیخواهیم هاست تبلیغ کنیم! بگیم فلان شرکت بهتر عمل کرده نسبت به شرکت دیگه!
نگران سایت خود نباشید و با آرامش کامل برای اطمینان ازاینکه دامنه شما در تحریم هست یا خیر می توانید از لینک زیر اقدام کنید:
برای اطمینان ازاینکه دامنه شما در تحریم هست یا خیر می توانید به آدرس who.is وارد شوید و دامنه خود را وارد کنید ، در صورتیکه در قسمت Registrar Info نام REALTIME REGISTER را مشاهده کردید یعنی شما هم تحت تحریم قرار گرفته اید!
ممکن است دامنه سایت خود را از دست بدهید! همین حالا اقدامات پیشگیرانه را انجام دهید…( آروم باشید و نیز پیگیر باشید )
چه کار کنیم خب؟
به محض دیدن این پیام باید به هاستینگ خود تیکت بزنید و خواستار راه حل باشید تا انتقال دامنه را برای شما انجام دهند یا راه حل پیشنهادی خود را ارائه کنند. اما چنانچه از مشتریان و کاربران ایران سرور هستید سریعا برای انتقال دامنه به ایران سرور به بخش فروش ایران سرور تیکت ارسال کنید.

باتشکر
پشتیبانی گروه طراحی Msina