logo

 

اکسیژن طراحی سایت Msina

اِم‌سینا برای گسترش وردپرس بین ایرانیان، از سال 1392 فعالیت خود را به‌طور تفـکر تـحول گـرا و زیبـایی مـحور آغاز نموده است و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس، برنامه‌های آموزشی و محصولات ویژه برای توسعه‌دهندگان وب در سطح دنیا تلاش میکند. با اِم‌سینا طراحی سایت و وردپرس را تخصصی یاد بگیرید.

تایید پست ها فقط توسط ادمین

پرسش و پاسخدسته بندی: وردپرستایید پست ها فقط توسط ادمین
altavisa 4 سال قبل

با احترام سایتی دارم که نویسندگان متعددی دارد و فقط پست های خبری باید توسط کلاینت ها منتشر یابد لذا جهت تایید مطالب نیازمند بررسی توسط ادمین می باشد تا انتشار یابد لطفا نحوه تنظیم در این روش را توضیح دهید یا اگر افزونه خاصی دارد معرفی نمایید.

Msina عضو سایت پاسخ داده شده 4 سال قبل

افزونه مدیریت دسترسی کاربران در وردپرس
با استفاده از افزونه مدیریت capability-manager-enhanced می توانید دسترسی سفارشی کاربران را تعریف کنید بعد از نصب و فعال ساری پلاگین، به قسمت کاربران » Capabilities بروید و نام دسترسی کاربر را زیر ‘Create New Role’ وارد کنید.
برای مثال،یک سایت مجله ممکن است نیاز داشته باشد که کارمند بتواند نظرات را محدود یا ویرایش کند.در این مورد، شما میتوانید یک سطح دسترسی تعریف کنید که فقط نظرات را محدود کند.تنها کاری که شما باید بکنید این هست که یک سطح دسترسی تعریف کنید و سپس برای دسترسی به امکانات بخش از ‘Other WordPress Capabilities’ استفاده کنید.