logo

اکسیژن گروه طراحی Msina

اکسیژن گروه طراحی Msina از سال 1392، فعالیت خود را آغاز نموده و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس جهت انتشار مطالب آموزشی و گسترش مدیریت محتوا وردپرس بین ایرانیان و جهانیان، برآورده کردن نیازهای طراحی و توسعه وب در سطح بین المللی و ارائه محصولات ویژه جهت اجرا و توسعه وب قدم بر می دارد.

تایید پست ها فقط توسط ادمین

پرسش و پاسخدسته بندی: وردپرستایید پست ها فقط توسط ادمین
altavisa asked 1 سال ago

با احترام سایتی دارم که نویسندگان متعددی دارد و فقط پست های خبری باید توسط کلاینت ها منتشر یابد لذا جهت تایید مطالب نیازمند بررسی توسط ادمین می باشد تا انتشار یابد لطفا نحوه تنظیم در این روش را توضیح دهید یا اگر افزونه خاصی دارد معرفی نمایید.

Msina عضو سایت replied 1 سال ago

افزونه مدیریت دسترسی کاربران در وردپرس
با استفاده از افزونه مدیریت capability-manager-enhanced می توانید دسترسی سفارشی کاربران را تعریف کنید بعد از نصب و فعال ساری پلاگین، به قسمت کاربران » Capabilities بروید و نام دسترسی کاربر را زیر ‘Create New Role’ وارد کنید.
برای مثال،یک سایت مجله ممکن است نیاز داشته باشد که کارمند بتواند نظرات را محدود یا ویرایش کند.در این مورد، شما میتوانید یک سطح دسترسی تعریف کنید که فقط نظرات را محدود کند.تنها کاری که شما باید بکنید این هست که یک سطح دسترسی تعریف کنید و سپس برای دسترسی به امکانات بخش از ‘Other WordPress Capabilities’ استفاده کنید.