logo

 

اکسیژن طراحی سایت Msina

اِم‌سینا برای گسترش وردپرس بین ایرانیان، از سال 1392 فعالیت خود را به‌طور تفـکر تـحول گـرا و زیبـایی مـحور آغاز نموده است و همواره با فراهم کردن دپارتمان تخصصی وردپرس، برنامه‌های آموزشی و محصولات ویژه برای توسعه‌دهندگان وب در سطح دنیا تلاش میکند. با اِم‌سینا طراحی سایت و وردپرس را تخصصی یاد بگیرید.

پرسش و پاسخ سوالات وردپرس – ام‌سینا

پرسش و پاسخ سوالات وردپرس و راهنمایی مشکلات تخصصی – ام‌سینا در خدمت وب مستران عزیز وردپرسی می‌باشد. همیشه سوالاتی از طریق فرم تماس با ما ٬ نظرات ٬ تماس های تلفنی٬ صفحه اینستاگرام و خلاصه از هر طریقی که فکرش رو کنید برای ما ارسال میشه و علی رغم میل باطنی! قادر به پاسخگویی به این سوالات نیستیم. چون حجم سوالات کمی زیاد هست و از طرفی دیگه قصد داریم بهترین پشتیبانی را به خریداران محصولات سایت ارائه کنیم.

در نتیجه برای اینکه دوستان وردپرسی از این بابت از ما ناراحت نباشند تصمیم گرفته شده که پرسش و پاسخ اِم‌سینا رو راه اندازی کنیم که توی این بخش سوالات شما رو جمع آوری کنیم و توی یک پاسخ متنی جهت پاسخ سوالات شما عزیزان رو در پرسش و پاسخ اِم‌سینا وردپرس منتشر کنیم. با این روش نه سوالی بی پاسخ خواهد ماند و نه وقت زیادی از ما برای پاسخگویی به سوالات گرفته می‌شود.

 

چطور سوال خودم را مطرح کنم؟

 

وب مستران عزیز برای مطرح کردن سوال خود می‌توانید از قسمت زیر بخش پرسش و پاسخ اِم‌سینا سوال خود را درج کنید، در اسرع وقت به سوال شما توسط کارشناسان اِ»‌سینا پاسخ داده خواهد شد. برای انتشار سوال خود روی درخواست پرسش و پاسخ کلیک نمایید.

فیلتر:همهبازحل شدهبسته شدهبدون پاسخ
پاسخ داده شدهAli Eftekhari پرسیده شد 3 ماه پیش • 
18 بازدید1 پاسخ0 رای
پاسخ داده شدهMajid Alvandi پرسیده شد 9 ماه پیش • 
47 بازدید1 پاسخ0 رای
حل شدهNeda Hatami پرسیده شد 11 ماه پیش • 
80 بازدید1 پاسخ1 رای
بازMajid Yousefi Zadegani پرسیده شد 11 ماه پیش
61 بازدید0 پاسخ0 رای
حل شدهNeda Asghari پرسیده شد 11 ماه پیش • 
84 بازدید1 پاسخ0 رای
پاسخ داده شدهMajid Yousefi Zadegani پرسیده شد 2 سال پیش • 
132 بازدید2 پاسخ0 رای
حل شدهAli Sadeghi پرسیده شد 11 ماه پیش • 
70 بازدید1 پاسخ0 رای
پاسخ داده شدهAli Najafnia پرسیده شد 2 سال پیش
129 بازدید1 پاسخ0 رای
پاسخ داده شدهPirouzi پرسیده شد 2 سال پیش • 
150 بازدید1 پاسخ1 رای
حل شدهalimhost735 پرسیده شد 3 سال پیش
160 بازدید1 پاسخ1 رای