تبدیل لینک خارجی به لینک داخلی با افزونه WP No External Links

تبدیل لینک خارجی به لینک داخلی با افزونه WP No External Links
http://www.msina.ir/wp-content/uploads/2015/02/wp-noexternallinks.Msina_.ir_.zip

یکی از مهترین المنت ها برای سئو سایت لینک های خارجی و داخلی یک سایت می باشد. اکسیژن طراحی سایت Msina در این مورد بیشتر توضیح خواهد داد.این افزونه برای کاربران عزیزی که به فروش انواع مختلف تبلیغات برروی وبسایت خود مشغول هستند، و به تعداد لینک های خروجی که موتورهای جستجو آن ها را پیدا می کنند اهمیت می دهند، طراحی شده است. هم اکنون شما قادرید که تمام لینک های خارجی را به داخلی تبدیل کنید! چه در نوشته هایتان، چه در برگه نویسندگان، چه در قسمت نظرات و …! این افزونه به هیچ عنوان چیزی را در وبسایت شما تغییر نمی دهد بلکه فقط به فرایند خروجی سازی می پردازد. خانه اصلی این افزونه در سایت رسمی وردپرس این لینک می باشد.

WP No External Links Msina.ir

افزونه WP No External Links می تواند در سئو سایت شما تاثیر بسزایی بگزارد به طوری که با نصب و فعال سازی این افزونه از لینک بالای سایت تمامی لینک های خارجی سایت شما را به لینک های داخلی خود سایت شما تبدیل میکند. به عنوان مثال :  لینک خارجی اینگونه نمایش داده میشود  http://www.msina.ir/goto/http://www.dominname.ir .

با استفاده از این افزونه WP No External Links رتبه سایت شما در گوگل حفظ خواهد شد و از نظر گوگل مطالب سایت شما با عدم کاهش رتبه مواجه خواهد شد ، لذا کسانی که تبلیغات زیادی در سایتشان وجود دارد توصیه می شود از این افزونه استفاده کنند. با تشکر گروه طراحی وب Msina.

دانلود افزونه  صفحه افزونه

تبدیل لینک خارجی به لینک داخلی با افزونه WP No External Links
100%

نوشته شده دربهمن ۱۵, ۱۳۹۳ درآموزش های وردپرس, آموزش وردپرس, آموزش وردپرس, سئو, پلاگین وردپرس, کاربردی

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

بنیان‌گذار اکسیژن طراحی سایت Msina

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Back to Top