تبدیل کلمات کلیدی به لینک با Keyword to URL

تبدیل کلمات کلیدی به لینک با Keyword to URL
http://www.msina.ir/wp-content/uploads/2015/02/Wp-Msina.ir-keyword-to-url.1.3.zip

امروز اکسیژن طراحی وب Msina با معرفی افزونه Keyword to URL با شما وب مستران عزیز خواهد بود. افزونه Keyword to URL برای تبدیل کلمات کلیدی به لینک مورد استفاده قرا میگیرد.این افزونه این قابلیت را به شما می دهد که با ذخیره تعدادی از کلمات کلیدی؛ وقتی آنها را در برگه یا پست های خود استفاده می کنید،به طور خودکار یک لینک به آنها اضافه می کند.البته این لینک را نیز خود شما قبلاً برای این کلمه تعریفی کردید.همچنین شما می توانید تعیین کنید که با هر بار تکرار این کلمه در متن لینک به آن اضافه شود یا فقط بار اول که در متن نوشته می شود. یکی دیگر از قابلیت های این افزونه این است که شما هروقت که بخواهید می توانید لینک های مورد نظر را برای تمامی کلمات کلیدی استفاده شده تغییر دهید.نکته جالب این که این افزونه آدرس ایمیل را نیز می تواند به عنوان لینک به کلمه شما اضافه کند. اگر هم زمانی نخواستید این عمل(اضافه کردن لینک به کلمات کلیدی) در یک پست یا صفحه انجام شود به راحتی با اضافه کردن کد :<!– no keywords –> در هرجای پست یا صفحه از انجام این عمل جلوگیری می کند.

Keyword to URL Msina.ir

شاید این افزونه در المنت های سئو برای شما مفید واقع شود پس در نصب آن دریغ کنید!این افزونه در ظاهر شاید فایده خاصی نداشت باشه اما با یک مثال ساده کاربرد جالب اون مشخص میشه. فرض کنید شما می خواهید در سایت خود تمام کلمات “تماس با ما”  یا کلمه ” خرید این مصول” و … یک لینک یا ایمیل داشته باشند، اضافه کردن این لینک ها در جای جای سایت شما خسته کننده و وقت گیر خواهد بود که با این افزونه ظرف چند ثانیه انجام خواهد شد. هرگونه مشکلی در افزونه برخوردید در نظرات سایت درج فرمایید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود. با تشکر گروه طراحی وب Msina.

دانلود افزونه  صفحه افزونه

تبدیل کلمات کلیدی به لینک با Keyword to URL

نوشته شده دربهمن ۲۰, ۱۳۹۳ درآموزش های وردپرس, آموزش وردپرس, آموزش وردپرس, آموزش وردپرس, سئو, وردپرس, پلاگین وردپرس, کاربردی

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

بنیان‌گذار اکسیژن طراحی سایت Msina

(2) پاسخ

 1. mohammad
  آبان ۱۲, ۱۳۹۴ در ۷:۲۶ ق.ظ · پاسخ دادن

  سلام
  این فقط برای کلمات لاتین کار می کنه نه فارسی افزونه سراغ ندارین برای کلمات فارسی استفاده بشه

 2. دانلود بازی اندروید
  اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۴ در ۹:۲۶ ق.ظ · پاسخ دادن

  واقعا واقعا دمتون گرم Msina

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Back to Top